O drogama

  1. dobro,de,ckode je burzuj.

  2. Је ли још увијек држиш да секталика клуб у који поштен свијет не залази ни у по бијела дана?

  3. Sa mojim klubom sam 2004. za noc zaradjivao oko soma radnim danom a vikendom oko dva. Eto ti para sinko..

    dobra godina bila ta 2004, sećam se. sve na izvolte. možda sam bio u tvom klubu nekad, reci koji?

  4. Manijak mozda za riblju kost das tolike pare! Jesi li lud? gram je uvek bio max 50 jura! A ako kupis vise oko 30.

  5. Ne bavim se time vec 8 godina

  6. Manijak mozda za riblju kost das tolike pare! Jesi li lud? gram je uvek bio max 50 jura! A ako kupis vise oko 30.

    a jebiga sad, ja sam to izgleda odokativno preveo u evre, u moje vreme je mgra bio oko 40 maraka. kasnije sam se oženio i ja pa batalio ta sranja skroz.

  7. Sa mojim klubom sam 2004. za noc zaradjivao oko soma radnim danom a vikendom oko dva. Eto ti para sinko..

    ribolovački klub?

  8. A odakle tebi 45000? a? kako ja nisam nasao?

  9. 40 maraka za dobar koks. Kad su presli u evre cena je varirala od 40 do 50 evra

  10. Шта ти жена каже на то што се дрогираш?

  11. Je l' uzima ona sa tobom?

  12. Kolfild Dali mi mama i tata! Ko kaze da sam nasao?! Pa jebote jel moramo svi da budemo sirotinja?

  13. odnosno valjda oko 80 šilinga, pošto sam tada u Lincu radio jedno vreme.

  14. Jesi se drogiro kurcem u šupak?

  15. Aj procitajte raniji post! Ne drogiram se 8 godina! Ne zena nikada nije uzimala! Ona me izvukla.

  16. Хахахахахахаха ој животе курво покварена. Манијаче колико су курве у Линцу, мислим колико шилинга!?

  17. 40 марона за мић? Јеси ти сигуран да то није прашак за пециво?

  18. i mene jedna žena izvukla...
    da se zapita čovek realno.
    ne reče koji klub si držao, možda sam bio nekad tamo?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.