O drogama

  1. Vi zaista mislite da mene zabole neka stvar za vase postove?! Ovde sam zato sto trenutno imam previse slobodnog vremena. E decurlijo nadobudna, visokoumna i umisljena...

  2. Mančo reću tvojima šta radiš pa nećeš dobiti za užine, ščuo?!

  3. Što si sebičan dečko, hoću da se drogiram ko čovek i da se skinem posle kada nađem ženu svog života, ti reče da ti je bilo lepo pa reko' i ja da probam.

  4. Možeš od klabinga pobeći ali klabing iz tebe neće nikad.

  5. Mancester ako te zanima poslacu ti na PVT

  6. E moj gaidene, u te je i muški ponos izgleda ušo. Vidi samo kako si arogantan.

  7. Sto Zapata? Nema sanse da bi se vratio u posao. Nema sanse

  8. Šalji na pvt bgate.

  9. Mi smo jednog dana otkrili čari klabinga u noćnom klubu ATLANTIK. Uh, al su ekseri pičili ko čvarci na krmokolju.
    I dan danas bivši vlasnici tog kluba žive od para stečenih u Atlantiku. Tone i tone eksera i sličica je rađeno tuda. Žurke od 5 dana i noći. Krene se u četvrtak oko podne završi se u ponedeljak pred jutro.

    Ladida, Virdžin Helena, Vasko Netkovski, Feđa Knajdl, Petar Dundov, Dejan Milićević, Syndrom i gomila lokalnih DJ-eva je vrtilo tu, ma bilo vrh. A mi seoska djeca, pa ideš pješke 5 km do grada...

  10. JA SE ISKLJUČIVO S' JANJETINU I MEDOVAČU DROZIRAM

  11. Imas pvt jebo te on kucam sa fona!

  12. Onaj lik u Treinspotingu kaže da se pomnoži osjećaj nakon orgazma sa hiljadu i da opet nisi ni blizu osjećaja ko kad se urokaš dopom.
    Meni to nema logike. Jebite se, ne drogirajte se.

  13. pomnoži osjećaj nakon orgazma sa hiljadu i da opet nisi ni blizu osjećaja ko kad se urokaš dopom

    I tako isto pomnožiš mamurluk sa hiljadu i opet nisi ni blizu osećaja posle spuštanja.

  14. pomnoži osjećaj nakon orgazma sa hiljadu i da opet nisi ni blizu osjećaja ko kad se urokaš dopom

    И реално, што би неко хтео уопште да престаје? А мораш јер ћеш мреш, и шта онда који круац да пробаваш, после се само скењаш.

  15. ahahahhahaha, ne da kasniš nego ima nova tema!

  16. Hej, aj vont kredits for det.

  17. Pa jeftinije je ovjeriti se sarmom nego dopom.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.