O drogama

  1. Значи gaidin пусти их, никада нису пробали чари клабинга. Ја сам исто тако кренуо као промотер, сада сам поносни власник дискотеке Šwaba у ЛА. Значи клабинг сам пробао чим сам дошао до већег кеша, значи прве демоне сам дао за кокс. Значи доводио сам разне познате звезде, старлете, спортисте чак је и Раћа Петровић једном био гост. Значи мрљао сам киле и киле кокса
    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/19409_198777503595625_2032080946_n.jpg
    Значи кренуо сам од клабинга да обрћем велики кеш, ево сацам пре неки дан купио и ново грејање за свој клабинг
    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553040_198776890262353_287677065_n.jpg

  2. Значи gaidin пусти их, никада нису пробали чари клабинга. Ја сам исто тако кренуо као промотер, сада сам поносни власник дискотеке Šwaba у ЛА. Значи клабинг сам пробао чим сам дошао до већег кеша, значи прве демоне сам дао за кокс. Значи доводио сам разне познате звезде, старлете, спортисте чак је и Раћа Петровић једном био гост. Значи мрљао сам киле и киле кокса

    Значи кренуо сам од клабинга да обрћем велики кеш, ево сацам пре неки дан купио и ново грејање за свој клабинг

    Овај пост је опро, са све слика подразумјева се!

  3. Samo das ubelezim, kasnije cu postovati o svojim iskustvima.

  4. Клабингујеш ли? Ако не клабингујеш немаш искуства.

  5. Cuj klabingujem li? Pa to mi je alternativno ime na fejsu!

  6. Е онда имаш лиценцу да овде постујеш!

  7. sto se tice najveceg drogiranja za jedan dan,tu nisam ni blizu mnogim glavama sa ove teme,moje najdrogiranje za jedan dan je najvise bilo 10 gr. dzeje i 5 gr. spida...bilo je u stvari malo manje od 5,jer je ortak prosuo neki deo,mozda cak i pola grama,ne mogu reci ni otprilike u gr. ovako otprilike da je bilo za jednu onako deblju lajnu...bila mu je reakcija: IIIIII evo ovako ko albert na ovom klipu http://www.youtube.com/watch?v=eVvsOoDkuKw&feature=share...to je ta reakcija bila,ista takva kad je prosuo...

    januar/februar 2011.,zaboli se kod ortaka gajbi,on castio,bilo nas 3 ukupno to usisali sve nosevima i plucima u par sati,uputili za mirjevo se nas dvojica,treci otisao na posao hahahahahaha
    isli da resimo lsd...i nismo ga resili...

    jedan lik koji mi je bio bas dobar ortak,kao klinci smo dosta puta letovali zajedno i 2007. kad smo letovali nismo se odvajali skoro po ceo dan,bila nezaboravna zajebancija i bleja i scene tad tamo...
    nikad pre me nije zajebao,niti ja njega,ono neko za koga mislis da znas da nije judociganin
    nasli se mi s njim negde na pola puta da nas uputi kod ,,lerdija,,
    imao je tu facu kiselu,malo je odgovarao i smoreno,nasmejao se jednom i to na silu...izasli iz basa,nasli se sa nekim pederkom koji je lazni lerdi,njegovim ortakom,mnogo iritirajuc lik svejedno,kao pita nas nesto koju cete vrstu,kao onaj od koga se smeje ili onaj od koga su haludze,znas ono,jos je lazni lerdi koji poseduje raznorazne vrste svega
    dosli do neke zgrade,ortak im dao 3 ili 4 hiljade,oni otisli kao gore da donesu...posle predugog cekanja zvali smo na mob onog mog pacova...nedostupan...udjemo u ulaz i vidimo vrata i sa druge strane ulaza...
    ipak smo odlucili da ostanemo,jer mozda su zapalili,a mozda su gore u stanu i cekaju da mi odemo,pa da pomisle da smo otisli...i na fiksni smo zvali onog govnara,al se niko nije javljao......zato smo jos satima tu ostali gledajuci da li zilaze da im jebemo mater,ali nije bilo nista od toga...ipak se ispostavilo da su zapalili...
    otisli smo smoreni do mene sprzili buksnu kasnije

    ima jedna duboka pouka da se izvuce od ove price-NIKAD ne predaj pare pre droge nekome od koga nisi zavrsavao ranije :)...ako ne znas gde zivi

  8. pitao bi cime je jebeno prskana trava koju sam jednom pusio...zavrsio ortak od nekog pajdomanina...sprzili mi to i brate,ono nije realno bilo...bilo u parku neko stablo i ja krenuo onako bzvz da setam u krug oko toga...posle nekog vremena ja vidim drvo i ono oko njega kako stoji i koliko god se puta okrenem,vidim samo jednu stranu toga...ko da me prati kako kruzim...onda sam isao malo levo,malo desno da vidim dal ce da me prati i pratilo me 0.0...onda sam seo na klupicu i brate boje su postale nekako ko na ekranu,sve oko mene je izgledalo ko da gledam u ekran neki...fazon vidim u pikselima...otisao sam gajbi ne znajuci kako se zovem i ne znajuci na kojoj sam planeti jebenoj,legnem u dnevnu...upalim tv,a tripovi tek tad krenuli...ves masinu cujem najglasnije,zvuci ko da ce eksplodira,ali samo meni,jer sam bio ubiven,ovako se cula normalno...bojler mi je takodje zvucao mnogo glasnije nego sto jeste,a ono bio sam u dnevnoj,koja nije bas odmah pored tog vecea...na tv-u me sve paranoise nista ne razumem sta se desava,umesto govora cujem mrmljanja,palim na animal planet,gledam nekog gustera u nekoj pustinji,snimaju ga kako se krece opusteno i pricaju o njemu,kad samo on odjednom promeni boju glave podigne glavu i zavristi nekako mnogo mnogo bolesno i to u milisekundi,ja se usro ugasio tv odmah,a ono jos gore,bojler i ves masina su toliko jako vristali da mi je zvucalo ko mucenje necije...bukvalno mi je zvucalo ko da se neko muci najstrasnije....ja onda upalio tv,pustio b92 koji je u to vreme(oko 4h) imao najsmorniji program ikada,one emisijice o kretanju dinara,sta vec...to me uspelo iscilirati i onda sam zaspao...
    inace ovo sto sam ispricao je SVE cega sam se ja secao od sutradan od te veceri...
    ponavljam,vutra je u pitanju...prskano je necim sigurno bilo,mozda cak i pajdom

  9. Ај олсо лајк ту лив дејнџрлсли!

    Двапут сам увукао дим мариџуане, мало ми било мука па сам после огладнео. СО ХАРДЦОРЕ!

    Бар сам искрен, пола теме баронисање.

  10. i avatar ti je isto toliko gej

  11. i avatar ti je isto toliko gej

    Ovo je baš brzo eskaliralo.

  12. A како можеш с бромазепамом да клабингујеш, зар те не удари моментално на кунт од 20 сати?

  13. Brate kad sam pio tetrazepam za kičmu da viš kako te spiči u vugla, smeješ ko kreten al ne uvek, neki put samo zabodeš i spavaš ko beba. Bromazepam fala Bogu nisam nikad konzumirao valjda i neću al kontam i da je jači od ovog.

  14. U jbt ti sve to detaljno isprobao :D

  15. Ja nikad nisam probo ništa. Ni travu, ništa. Samo cigarete, zapalio sam možda 30 u životu. Nit' ću ikad probat', mislim da je to sranje. Ali čisto dođoh ođe da čujem lična iskustva, jer valja znat' kako to izgleda iz milion razloga.

  16. Koje baronisanje ovo za bromazepam ju

  17. Узо тај бормазепам код друга, уз пиво и пелинковац, играли смо штурмфове, па сам га попио по завршетку. Заспао сам и даље се не сећам, знам да сам се пробудио исцртан, а ортаци су правили слике, стављали дилдо поред мене, бицикло, лакирали ме... Ако нађем слике, качим их лоло.
    Трава онако, опуштање. Узео ексер, пар пута, и много је добро. Једино што сутра ноге и руке убијају, бар мене.
    И она црвена тачкица што стоји да је теве угашен, шетала је.

  18. ja jednom za vece popio ceteres guarana, jebote, nemos spavati, isto ko da si kafu popio.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.