O drogama

  1. Zahvaljujući tome alkohol je ostao po strani i nema više napijanja i povraćanja svake sedmice. Ovako ponekad se pošteno razvalim alkoholom, ali stvarno je to ništa naprema ranijim godinama. I kad se spalim, ujutro sam dobar, na poslu letim.

  2. A vidi naziv teme "O drogama", a ja konj o mariuani pričam, izvinjavam se :)

  3. А због Мери Џејн крваво око Сркле, а?

  4. Ma ja, šaljem neke suptilne signale, onima koji trebaju da razumiju ko sam šta sam eto to sam.

  5. Jednom sam probao 3 droge.

  6. znam lika koji se nakon hasanja sličice skroz deformisao, promjenilo mu se razmišljanje a samim tim i ponašanje, da ne dužim, upao je u jako gadan trip na duži period, bubam godinu, nebitno, duži je period, pa je nekad kasnije u danu odsjekao sebi kitu.

    just sayin'

  7. Ja znam dvojicu koji su se deformisali i bez sličice, jes da nisu sjekli kite al su počeli da štampaju političke pamflete dveri srpskijeh tako da ti dođe isti kurac.

  8. pa je nekad kasnije u danu odsjekao sebi kitu.

    И да није БС, тешко да ће неко након овог да поверује.

    Џуст сајин...

  9. znam lika koji se nakon hasanja sličice skroz deformisao, promjenilo mu se razmišljanje a samim tim i ponašanje, da ne dužim, upao je u jako gadan trip na duži period, bubam godinu, nebitno, duži je period, pa je nekad kasnije u danu odsjekao sebi kitu.

    а ја ти нешто не верујем лоло
    мисим можда он тебе слагао
    ако имаш слику као доказ, било би лепо

  10. ne bi bas bilo lepo lolo

  11. tražim vijest, stanite, ali stvarno je to uradio, ozbiljno haha

  12. znam i ja da nije zbog sličice jer je bio pajdoman dugo dugo, nego eto, priča

  13. и штае сад с њим?

  14. ево потврдио и КБО на чету да је истина
    невера лоло

  15. ne laže tenor znam i ja za tu priču u Kotor Varošu u bosni momak sebi to odradio istina 100%

  16. а дај реците шта му се после дешавало

  17. теноре, јел то онај случај што је бацио туки у веце шољу?

  18. nemam pojma šta je radio sa njom. što, tebi fali dio?

  19. što, tebi fali dio?

    хвала Богу, не

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.