O drogama

  1. @Peaks89 Ok ako je tako, ali brate tad kad su "halucinirali", sredili smo od nekog lika neku hibridčinu onu najstrašniju. Na hedu 20 semenki jebote.
    @Denisx jesam. Zato i tražim pomoć iskusnijih :)

    Šta da radim da bi bila dobra vožnja ? Šta se valja ? Šta vi radite ? Šta je sa edijem ?

  2. Šta da radim da bi bila dobra vožnja ?

    Samo se držiš srednje linije. by Zhajk

  3. MlaDiLuk vidi u Zemunu, ako možeš nekako da dodješ do 'vamo pa neceš naći 20 semenki u hedu. A ako ti je baš stalo do halucinacija, ti uzmi onda ekser neki, za soma dinosaurusa - soma i 400 najviše, samo da su sveži gledaš. I biće ti veselo.

  4. brate ti uzmes pecurke i ides u SKOLU jbt...lolo...

  5. vrv bi i ja to radio loll...al bi pobego s casova,sta da tripujem i gledam profesore...u koju skolu ides?

  6. @edi i ollanik koje ste godiste

  7. ponavljam,vutra je u pitanju...prskano je necim sigurno bilo,mozda cak i pajdom

    Kod nas je bila priča da horsaši pišaju po vutri.Dobra je vutra ali te zakuca najstrašnije.

  8. НАРКОМАНЧИНЕ, ЗБОГ ВАС СМО ИЗГУБИЛИ КОСОВО.

  9. @edi i ollanik koje ste godiste

    ja 90-to,edi 96-tolololo

    Kod nas je bila priča da horsaši pišaju po vutri.Dobra je vutra ali te zakuca najstrašnije.

    brate,sad sam se smorio,jer sam skapirao da je ovo totalno moguce...tog pajdomana sam samo upoznao i to je to,vise reci nisam ni progovorio s njim,al sam po pricama cuo da je nerealno lud i da nema nikakvog osecaja za bilo sta,tako da me ovo ne bi cudilo

  10. hahhahahha ladno ideš u matematičku

  11. sta je ovo bre,sve neki streberi na vukajliji hahahaha
    al ozbiljno,svi nesto prolaze odlicno,pet nula i slicno,jel ima neko ko je bio najgori djak generacije ko ja?xd

  12. sto najgori brate lolo

    bio sam najgori ucenik u drugoj godini srednje u svojoj turistickoj srednji,moje odeljenje je samo zbog mene imalo najgori prosek xd...imao sam 10 keceva na polugodistu koje nisam ispravljao u drugom polugodistu i samo redao nove i vise i ponavljao bi sigurno da me nisu izbacili xd...a pre toga sam i u prvoj godini takodje izbacen iz politehnicke...za mnoge glave na vukajliji za koje sam mislio da su bili takvi u srednjoj,za jednu po jednu saznajem da je odlican ucenik,5 nula i slicno...jos fali i nienna da mi kaze da je vukovac i sve u kurac,matori hahahah

  13. snalazljiva sam ja njuska za to :))

  14. olaniče,na čemu si bio kad si napisao "malog kera"? :)

  15. tada sam zavrsio od ortaka 80 grama za 2000 dinara i samo sam vario i vario i vario...http://imageshack.us/m/828/8843/dsc02280i.jpg

  16. 80 грама за 2000? Јеботе, дај ми број твој ортака.

  17. ne diluje on vise,matori odavno,a ovo je bio onaj drugarski popust...hteo je da se resi svega sto je imao i bukvalno mi poklonio ovo

  18. Ja u zadnje 3 godine kad se sabere nisam možda samo petnestak dana pušio ovu naku mariuanu. Ostali dani su bili ludilo. I fala Bongu život se odvija bez problema.

  19. Ju jebote. Vi se stvarno drogirate, a ja mislio sve šala, zeza i slične munje.
    Da mi ćale zna đe vrijeme gubim kukala mi majka...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.