O drogama

  1. Murinjo, je l' ima tu nešto u fazonu Uradi sam?

  2. Ne razumem. Misliš, za vutru? Uzgajanje i to? Nema, nema...

  3. Хтео је да каже "Уради се сам"!
    А што се Африке тиче, ја сам у своје време, сматрао да је моја будућност у Етиопији, ткао да оно...
    :))

  4. Sale, i heroin sadrži u sebi neko sranje, pa su pre 100 godina ga koristili kao lek protiv kašlja, al to ne znači da je dobar...

    Ne zelim ni da kazem da je dobar, a da heroin je bio u jednom sirupu protiv kaslja.

  5. e da, zaboravio sam da dodam i esid :P to je mnogo dobro, samo sam se uvek tripovao od uzimanja da ću poludeti...

  6. Једем шаргарепу и гледам ово, јебем ти живот. :)
    http://www.trojka.rs/beli-svet/18707-krokodil-najuzasnija-droga-na-svetu-video-foto.html

  7. Au tebra....Pakao.

  8. видео сам почетак треће слике и изашао ....

  9. Ко нема слаб стомак, нека пусти клипове. Ја сам се згрозио, а нисам гадљив по природи.

  10. Овакве њушке реално то и заслужују... Ако се већ дрогираш, дрогирај се квалитетно.

  11. Овакве њушке реално то и заслужују...

    Што би ти рекао, тај неки радуљица. Ја би' их најопуштеније пустио да помру.

  12. Ја би' их најопуштеније пустио да помру.

    Реално.
    Та дрога је и направљена да би се најгори слој наркоманштине побио. Гарантујем!

  13. FAAAAAAAAAAAAAAK!
    Jebote Dzimi sta je ovo! Uff.
    A ne najgore, sto i kada im pokazes kakav efekat ima neka droga zabole ih...

    pravljena od teških metala, benzina, crvenog fosfora i kodeina, ova droga je jeftinija od heroina, pa je zovu drogom za siromašne.

    Jok ceo periodni sistem jebote!

  14. Prvi put čujem,aj razumem zašto je unutra kodein,ali teški metali i crveni fosfor?ŠKK kako crveni fosfor pojačava kljucanje ne kontam.

  15. Ko ima muda da gleda klip, svaka mu čast. Ja nakon ove 3 slike nemam namjeru da nastavim. I kakve su to priče, pustiti da umre, pa i oni su nekad bili ljudi, koji vam je kurac? Šta serete?

  16. kada im pokazes kakav efekat ima neka droga zabole ih...

    Da im pokažeš kakav efekat ima naložili bi se šou,posebno na opijate.
    A o posledicama niko ne razmišlja,realno

  17. Ko ima muda da gleda klip, svaka mu čast. Ja nakon ove 3 slike nemam namjeru da nastavim. I kakve su to priče, pustiti da umre, pa i oni su nekad bili ljudi, koji vam je kurac? Šta serete?

    Jesu NEKAD bili ljudi. Ali da li je stvarno neko covek ako daje i poslednju paru da bi se urokao? Da krade od ljudi, a sto je najgore od porodice.

  18. Ko ima muda da gleda klip, svaka mu čast. Ja nakon ove 3 slike nemam namjeru da nastavim. I kakve su to priče, pustiti da umre, pa i oni su nekad bili ljudi, koji vam je kurac? Šta serete?

    Upravo sam ovo htela i ja da napišem. Ne mogu svi na isti način da podnesu realnost, ne mogu svi da prave kompromise, neki se od svega toga razbole. I to ne znači da ih treba pustiti da umru!

  19. I kakve su to priče, pustiti da umre, pa i oni su nekad bili ljudi, koji vam je kurac? Šta serete?

    Па, ако је тај неко себи одлучио да сјебе живот на најглупљи могући начин, шта му ја могу.
    Мени жао ових лекара што морају с њима да се бакћу и да их оперишу, а вероватно имају и друге пацијенте који нису криви што су болесни, а не стижу на ред на терапију од ових дебила.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.