O drogama

  1. Zato je neophodno legalizovati drogu,kako bi se ljudi koji već to žele rokali kvalitetom,pljus što bi to dovelo do dekriminalizacije društva generalno
    TO JE LJUCKO PRAVO,PARADA KROKODILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Ако људима на пајду у 80% случајева нема спаса, како онда очекујеш да ће се ови несрећници скинути?
    И да, били су људи к'о што каже Сале. И не кажем да бих пустио да рикну, али опет, ти ту не можеш ништа дучиниш..

  3. Мени жао ових лекара што морају с њима да се бакћу и да их оперишу, а вероватно имају и друге пацијенте који нису криви што су болесни, а не стижу на ред на терапију од ових дебила.

    Lekari su IZABRALI da pomažu ljudima. Niko nije svesno IZABRAO da bude bolestan uzimajući drogu. Neko je prosto slabiji i to ne znači da mu ne treba pomoći.
    Šta- ako ja, kao pušač dobijem rak pluća, da li to znači da sam izabrala da umrem u bolu?

  4. Људи који након тога што им кожа позелени и крену да им отпадају делови тела наставе да узимају овог крокодила, уместо пајда ко сваки нормални пајдоман, очигледно не цене свој живот ни промил. Зашто би се онда било ко бактао њима?

  5. Da im pokažeš kakav efekat ima naložili bi se šou,posebno na opijate.
    A o posledicama niko ne razmišlja,realno

    POgresih, posledice sam mislio.

  6. Људи који након тога што им кожа позелени и крену да им отпадају делови тела наставе да узимају овог крокодила, уместо пајда ко сваки нормални пајдоман, очигледно не цене свој живот ни промил. Зашто би се онда било ко бактао њима?

    Zato što su oboleli od BOLESTI zavisnosti.

  7. da li to znači da sam izabrala da umrem u bolu?

    Па, што је најгоре, за пљуге и значи јер свуда пише

    ПУШЕЊЕ УБИЈА!!!

    тако да оно, свесно улазиш (тј и ја!) у смрт децхко..

  8. Зависност је од пајда, а ово је само импровизација за сорту најгорег олоша већ довољно ненормалне субкултуре...

  9. Lekari su IZABRALI da pomažu ljudima. Niko nije svesno IZABRAO da bude bolestan uzimajući drogu.

    Како није. Коју год дрогу да узимаш, углавном си свестан потенцијалних опасности. Или грешим?

    Šta- ako ja, kao pušač dobijem rak pluća, da li to znači da sam izabrala da umrem u bolu?

    Па, свесна си да можда можеш да добијеш рак и да би то највероватније било због пушења. На неки начин, јеси изабрала потенцијалну смрт. Мада, опет, ништа не мора да значи, не можеш да поредиш цигарете с овим говнетом.

  10. Čekaj, i onda bi me pustio da riknem? Šta koj kurac, ko je terao da puši?
    Zavisnost je zavisnost.

  11. Zato što su oboleli od BOLESTI zavisnosti.

    Da, i oni pored te bolesti zavisnosti ne preduzimaju nista, ni ne pokusavaju da se lece, nego kokaj gudro bice do jaja.

  12. Па, ако је тај неко себи одлучио да сјебе живот на најглупљи могући начин, шта му ја могу.
    Мени жао ових лекара што морају с њима да се бакћу и да их оперишу, а вероватно имају и друге пацијенте који нису криви што су болесни, а не стижу на ред на терапију од ових дебила.

    To ti je kao kad vatrogasci ne bi spasavali samoubicu koji hoće da skoči sa zgrade, nego rekli: Neka ga nek skače, a mi odosmo lepo da gasimo neku kuću u plamenu.

  13. Ovi krokodili su neki zajebani,samo mislim da im ne vredi pridavati pažnju,zato što kod tradicionalno uzimanje dopa neće iskoreniti ni dinosaurusi,a Đimi ako si mislio na naše lekare kojima pajdomani "oduzimaju" vreme,pogrešio si,jer jedino što naše zdravstvo radi je reanimacija i ne verujem da je neko strejt ikad čekao na red za reanimaciju zbog nekog ćome.Što se tiče ove brojke od 80 posto,interesuje me odakle vam ta brojka?
    Zavisnost se ne leči,pobeđuje se.
    EDIT:DA se ispravim,mislio sam na zdravstvo koje ima dodirnih tačaka sa običnim ljudima,lekari koji se bave bolestima zavisti i služe za to,sami su izabrali poziv

  14. Da, i oni pored te bolesti zavisnosti ne preduzimaju nista, ni ne pokusavaju da se lece, nego kokaj gudro bice do jaja.

    Zato što su zavisni. Zato se i zove bolest zavisnosti. To im remeti razum, nemaju drugih potreba u životu. Ista zavisnost je i kocka, i čak nije izazvana teškim opijatima. Tanka je linija na kojoj se razum muti.

  15. Zavisnost se ne leči,pobeđuje se.

    Recenica pobedila! Odlicno!

  16. Meni nije jasna ona našminkana "krokodil" devojka sa nedostajućom i zagnojenom rukom u prvom planu. Našminkala se za fotografisanje!? Sumnjam u istinitost slika i celog fenomena. Sretene, javi se.

  17. Što se tiče ove brojke od 80 posto,interesuje me odakle vam ta brojka?

    То ја рекох, узео сам из мог окружења, од пајдомана којих тренутно могу да се сетим (11), само су се двојица скинула, а њих петоро оверило.
    А пошто ми је математика слаба, лупио сам да је то 80%

  18. Procitah celu temu,ima zanimljivih pricica... Aj i ja da napisem nesto...

    Najveci utisak na mene su ostavile pecurkice amsterdamske. Probao sam par vrsta, i svaka je kul na svoj nacin. Kako cesto idem u taj divni grad,uvek uzmem bar jedan dan curke,i uzivam par sati u tripovanju. Jebe me samo sto izbegavam kontakt sa ljudima,znaci max dva ortaka da su tu,inace posizim. Moracu da skupim muda sledeci put da setam gradom dok sam na njima,ali se realno plasim sta sve moze da mi padne na pamet,da istripujem nesto gadno,upadnem u kanal ili tramvaj da me udari.. Trave,skank i hasis ne volim,dunem ponekad,ove nase su golo govno,znaci ja koji sam realno amater u tim stvarima provalim koja je razlika izmedju skanka iz Amsta i iz Bg,znaci ne daj Boze...Kad konzumiram neku drogu,radim to da bi iskusio nesto novo, doziveo neki trip,nesto sto ocigledno ne mogu strejt da zamislim,a vutra mi to ne radi,pa je zato i ne konzumiram cesto...mozda 20 puta godisnje,a kada se uzme da 50 posto mog drustva duva svaki dan,taj broj je onda ok,koliko sam u kontaktu sa njom. Inace,na Exitu sada sam probao spid i bilo mi je DO JAJA. Jeste me ujutru glava bolela malo,i jeste dzep bio prazan posto sam popio Boga oca,a efekta bez,ali sta je tu je. Sigurno da cu ga opet uzeti kad odem na neko tako desavanje... Nisam u fazonu da uzmem spid sredom uvece i da odem u klub neki,kao ni pecurke,ili koku, vec samo u pojedinim prilikama... Volim da probam nove stvari,probacu ekser sigurno jednog dana,mozda vec za Novu... Sve u svemu,pecurke-kul,probajte,necete se pokajati,ali ove nase su golo govno.

  19. To ti je kao kad vatrogasci ne bi spasavali samoubicu koji hoće da skoči sa zgrade, nego rekli: Neka ga nek skače, a mi odosmo lepo da gasimo neku kuću u plamenu.

    Да. Искрено, то би на неки начин и био прави начин размишљања. За који курац да спасавам јебене самоубице, убиће се кад-тад највероватније, кад могу да спасавам људе који желе да живе, а ето, треба их извући из запаљене куће и заштитити комшије, штагод.

    Уосталом, прави самоубица скочи са прозора без оклевања, одувек сам мрзео те атеншн-хор-позере што стоје, па чекају јебене новинаре и ватрогасце. Њих би' обарао снајпером.

  20. одвратно, дабоме. али сами себи су то направили. крокодил, лсд, марихуана, или шта већ, уживаоци ових дрога увек завршавају на истом месту. у ковчегу.

    сретен

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.