O drogama

  1. Vesnam, jesi htela ovime nesto meni da kazes :) ?

  2. Ne,Fudbal NE,Droga DA!
    EDIT:Ili obrnuto,kako oćeš.

  3. Mene zabole cose za fudbal ako ces iskreno :D
    Ja sam rekao svoje. Droga NE..

  4. Играј за живот Драгане.

  5. Mislim droga da, ako zelis da ostanes bez kinte, nezaposlen, bez devojke, što kažu bez kučeta i mačeta onda izvolte...

  6. Играј за живот Драгане.

  7. Mislim droga da, ako zelis da ostanes bez kinte, nezaposlen, bez devojke, što kažu bez kučeta i mačeta onda izvolte...

    os navedenog jedino imam macku, tako da ono..DA

  8. MLADUNAC!

    Mislim droga da, ako zelis da ostanes bez kinte, nezaposlen, bez devojke, što kažu bez kučeta i mačeta onda izvolte...

    Zlato mamino. lolol

  9. Како нико не напише "Јебем ти жену и паре, због њих сам остао без дроге"?

  10. Droga donosi mnoga dobra ljudima,a mi se kao borimo protiv nje.

  11. Zlato mamino. lolol

    :) Nisam zlato mamino :) nit tatino :)

  12. Koga stvarno nešto više zanima o drogama, može da pogleda 4 filma u režiji Nacionalne geografije, koji jebu. Jedan je o metafemtaminu, drugi kokainu, treći heroinu i četvrti o kanabisu (i dobre i manje dobre strane ove biljke). Ja sam odgledao i veoma su poučne, ako ne možete da nađete linkove na internetu, pitajte na pvt, ko hoće da gleda. Ovde je zabranjena piraterija. Filmovi su gledljivi, to su emisije, tačnije, a svaka zauzima 350 mb.

  13. Mene zanimaju dobre strane droge.

  14. И мене, нпр. где је добар однос цене и квалитета.

  15. Mislim da ima dobra strane kod ekstazija, cito sam negde da neki sastojak esktazija sadrzi cak i lek protiv raka..Sad koliko je to tacno ne znam...

    I mislim da i marihuana ima isto dobre osobine...

  16. Uzimaju ih generalno slabe osobe, koje hoće da pobegnu u neki drugi svet. Heroin koji se puši, njega koriste najčešće ljudi koji su teško sjebani, depresivni, prvi put kad su pušili im je bilo dobro i stalno žele da ponove onaj osećaj iz prvog puta, al ne može, cepa ih nostalgija. Koks u Britaniji cepa svaki bogataš, onaj kvalitetniji košta 10 puta više nego u Americi, al jebe keve koliko cepa moždane ćelije. Kanabis se koristi u 13 zemalja u Americi kao lek, a mogu takođe da ga uzimaju koji god hoće. Ima par filmova o kanabisu tipa ''Bjeg od lijeka'', gledao sam njih pešes, al nijedan nije dobar kao jedan kanadski The Union. On baš jebe... Spid je zajeban jer se kuva pa bukvalno svaki diler najebe jer mu kuhinja eksplodira prilikom kuvanja, ima hemije pun kurac...

  17. Hahah, pa Uroše, 90 posto gandže ovi iz Holandije uzimaju po Africi džabaluka, pa prodaju za velike cene gore. Bukvalno dođu u neku šumu i tamo raste, u Centralnoj Africi, ja mislim al nisam siguran... Samo dođu, plate tako nekom plemenu i uzmu. Ima hiljadu vrsta tamo, zavisi šta bi ti. Prave se i dobri kolači od kanabisa itd. E sad, ja sam se pokidao kad sam video sliku gde je 1940 i neke neki lik napravio auto od kanabisa, koji je za trećinu lakši od čelika a kažu, 10 puta jači, što ja mislim da je malo preuveličano. Za crne rupe znaš i sam, ja sam imao trip da ne mogu ujutru da se setim neke najobičnije reči, tipa, bojler... :(

  18. Sale, i heroin sadrži u sebi neko sranje, pa su pre 100 godina ga koristili kao lek protiv kašlja, al to ne znači da je dobar...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.