Prijava

Gdje si Pliduu, jedino ti možeš iz mene izvući autentičnog četnika. :D

Šalu na stranu, ja sam patriota, ali ne zasnivam svoj patriotizam na negaciji drugih naroda, a naročito ne onih naroda sa kojima imamo strateški interes da budemo u dobrim odnosima.

Caro ma meni odgovara nego da mi se vi ne raspravljate

Haha pliduu imas u jovi true prijatelja, da je bar takvih cela srpska lako bi islo

Jova da nema onu tamnu stranu, desnicarsku formu koja se javlja kad se izglasa neka rezolucija ili nešto slično, bio bi dobar kandidat za stvaranja građanske BiH, zemlje tri naroda

Ma to ti je ned flanders varijanta popizda, bukv evo sacu da budem besan 3 2 1 dobar sam he he

Sutra da ukinu rs bila bi ona spika ko sa gej sinom

Nema ništa od ukidanja RS, bez RS-a nema ni Bosne.

kako nema, bilo je bosne bez rs od kulina bana, biće je i posle

Rs ima nestane kako god okrenes, il da je pojede federacija il da je proguta vucelina srbia

ne znas sta gore

Bilo je do 1377. poslije jok.
Za vrijeme Kulina bana nije bilo nikog u Bosni ko je svoj etnički identitet zasnivao na islamu. Svi su bili hrišćani, neki pravoslavci i katolici, neki pripadnici crkve Bosanske. Moderne etnije tada nisu bile formirane, u nekim izvorima narod je sebe nazivao "dobrim Bošnjanima", a u nekim Srbima (povelja Mateja Ninoslava). Uglavnom tada nije bilo razloga za etničko dijeljenje. Tadašnji stanovnici Bosne bi mogli biti nešto kao tipa Crnogorci u odnosu na Srbe, ili Austrijanci u odnosu na Nijemce, bez neke fundamentalne i suštinske razlike.

vratiće se ta bosna sa tom arapskom heraldikom

Šmoklja, isuviše providan pokušaj da me iznerviraš.
Sem toga heraldika nije bila arapska, već francuska... :D
https://en.wikipedia.org/wiki/Fleur-de-lis

Mozda je Šmoklja bošnjak ateističke nevjeroispovjesti

Jova Vam je lepo objasnio.
Nije u pravu ali makar je lepo.

Vratio sam se prijatelji
I doneo fakte i logiku

rispektujem jebaca jedino sa barbom na javataru

kakve veze ima to ko je bolje pušio papski kurac za krunu

Solidna realhistorika