Ко последњи, сиса палац (91)

  1. MA DIGNI RUKUUUUU DIGNI OBADVEEEE DIGNI RUKEEE OD SVEGAAAA NEMAŠ KARTU NI DO PRIŠTINEEEEEE

  2. NEK MI BUDE ZADNJA ČAŠA, ZADNJE VINO KOJE PIJEM, AKO LAŽEM AKO LAŽEM, NEK ME NIJE, NEK ME NIJE!!!!

  3. LJUBIO SAM USNEEEEE SA KOJIH MEEED NE KAPLJEEEEE I SANJIVEEEE OČIIII GDE SE ČEŽNJAAAA KRIJEEEEE SLUŠAO SAM BREZUUUU DOK JABLANUUU ŠAPĆEEEE PROĆIĆE NAM ŽIVOOOOOOT ZAR TI ŽAAAOOOO NIJEEEEEE

    I ONDA KAŽE

    POLOMIĆUUUU ČAŠE OD KRISTALAAAA POČUPAĆU BOKORE OD LAAAAALAAAAAA, POKIDAĆU JOŠ DVE ŽICE, JOŠ DVE STRUNE OSTAVIĆU VIOLINU NEKA TRUNEEEE

  4. хахахахахаха

  5. GRLEEEEE MEEEEE RUKEEEE PROMRZLEEEEE ŠPAĆEEEEŠ MIIIIII HLADNO JE UGRIIIIJ MEEEEEEE

  6. ТИ СИ МОЈ МАЈСТОР ЗА ПОЉУПЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  7. Džanki, konačno dođe.

  8. NA SRCU MI LEŽI JEDNA STARA RANA, KOJA NEĆE IZ NJEDARA NIGDE...

  9. AVIONUUUU SLOMIĆU TI KRILAAAA DA NE LETIŠ ONA BI TU BILAAAA JOJ AKO TI UHVATIM PILOTAAAA LIŠIĆU GA NJEGOVOG ŽIVOTAAAAAAAAA.

  10. Promukao sam kao olinjala mačka, pijem one tabletice i sve mi se nešto vrti u glavi.

  11. Nisam ja narkoman gospođo, ja sam pandur!

  12. Sve Vam je oprošteno prijatelju moj.
    Odo ja da kuntam, sutra za Beograd :)
    Đanki pozdravi Nezaboravku kad dođe....

    A SAD ADIOOOO I KO ZNA GDEEE I KOO ZNA KAAAAAAD.

    LAKU NOOOOOĆ SVIIIRAAAČIIIII PESMOOOOM STE MEEEE OPIIIIIILIIIIII

  13. E kad dolaziš da te sačekam sa pratnjom?

  14. Samo mi javi lokaciju, šaljem kerov... ovaj pandure da te dočekaju hahaha.

  15. Ahahahahaahha, što bre tako rođače, jes ti čuo onu: KO PEVA ZLO NE MISLI?!

  16. Pa video si valjda da i ja pevam. Dodouše malo stružem, boli me grlo ali bitno je da pevam.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.