Prijava

Дај да ми прво провалимо како су настале пирамиде, слике у стењу америчких племена и истражимо дно океана, а после да се зезамо са оваквим питањима.

a pre prirode i gravitacije sta je bilo driver? fora je sto smo mi smestani u jedan jako tup ugao i ne mozemo da pojasnimo niti da sagledamo neke delove. ima energije i bez cestica sto povlaci da se i ta energija moze razloziti na jos sitnije sto znaci da postoji jedna ogromna dimenzija koja je bezcesticna i nevidljiva a samim tim nama nepojmljiva.u jednom kamenu ima enerije da napajas planetu zemlju milion godina u kamenu koji je velicine pesnice lezi jedno ugaseno sunce koje opet moze da se upali samo kako? znaci "logicno je da se jedna galaxija moze smestiti u stenu velicine automobila...... nista mi neznamo

Andonov ti se stvarno nalaziš u tupom uglu.

moguce srbine moguce...
menjam naslov teme u kako objasniti neobjasnjivo :)
mozda bi mi islo bolje kad bi mogo i rukama da objasnjavam ovako nevredi :)

Андонов, 'олади, јеботе. :)
Много се зна, мало тога је речено.

BOG! BOOOOOOOOOOOOOOOOOOG! Mora biti Bog. I to Isus. To je jedino logično objašnjenje.

Valsinarb90 lako je kritikovati...napisi tvoje vidjenje stvari ako ti nije mrsko ili ako te nesto drugo ne sprecava(fond reci) podeli sa nama svoju teoriju ako je imas

''Зашто тражиш каризму у себи пуњена птицо?'' Зашто веру посматраш кроз призму наметнуте логике. Ја на све то гледам кроз наочаре за сунце.
Јебем ти то кад физика чачка у метафизику, али још више јебем када мора и обрнуто.

Велики прасак?

nije nastalo ljudi, dzaba se raspravljate, to oduvek postoji i postojace

Тор је исковао свет.

Што даље идеш у дубину то се више губиш , исто као кад покушаш да схватиш бесконачност свемира ..... човек је коначан , то га много јебе при овим ситуацијама :))

Уме да буде зајебано пред сам крај живота.

kad nastupi panika i dodje vreme da se plati :D

L@ki, mozda si ti konacan, ali mi sigurno nismo

L@ki, mozda si ti konacan, ali mi sigurno nismo

lol :D

U početku beše ništa i onda je sve stvorio Bog. Lololololo