Prijava

КО ЈЕ НАВИКО НА ТРЕШ НЕМА ШАНСЕ ДА НАВИКНЕ УШИ НА ОВО, ЗАТО ПРОГЛАСИТЕ ПРАВАЦ ТРВЕ ГЕЈ И ИСКУЛИРАЈТЕ :)

Сасвим могуће. :)

Елем, најконтроверзнија личност од свих је Мориси. Тај лик има прејебене идеје.

Мени је он тотално говно од човека. Не капирам како га је Мар толико трпео. Најјачи ми је Роберт Смит из Кјура, који је рекао да једе месо само зато што га Мориси не једе. :)

Kakve sad ima veze treš sa ovim? Ja slušam i jazz i bluz i rock i punk i metal i klasiku. Ali većina ovoga je baš gejasta.

Ко воли, ово је празник за уши и храна за од-синоћ-алкохолом-помућен-ум.
http://www.youtube.com/watch?v=PCFn_LCmzTo

Готивим ове Килерсе, баш због тих речи.

Гамби, неш јебати са тим Вајолејтором. Инди цаве су слободних схватања, а просто се топе уз милозвучне ноте Гласвегаса. :)

http://www.youtube.com/watch?v=EJiRbj-2ilA&feature=related

Kakve sad ima veze treš sa ovim? Ja slušam i jazz i bluz i rock i punk i metal i klasiku. Ali većina ovoga je baš gejasta.

Pa treš je sušta suprotnost ovome. :))

Elem, ja sad otprilike kontam šta je indi. Valjda.

Гамби, неш јебати са тим Вајолејтором. Инди цаве су слободних схватања, а просто се топе уз милозвучне ноте Гласвегаса. :)

A trešerke su sranje pičke uglavnom. Dobro, trešerke slabo i da postoje. :)

Pa i ja kontam otprilike, i sva muzika koji čujem mora da me privuče nečim, a ovo mi je na foru naših "zabavnjaka", ništa posebno.

Pa i ja kontam otprilike, i sva muzika koji čujem mora da me privuče nečim, a ovo mi je na foru naših "zabavnjaka", ništa posebno.

Е, а хц инди ликовима је мјетал попут забавњака. :)

Све ово што сам окачио су мејнстрим бендови. У оном техничком смислу, од њих је само ФФ још увек у малој издавачкој кући.

Поред гранџа, инди је најњаааах подправац рокенрола.
Нема везе да ли су нечије уши навикнуте на треш метал или на блуз (лично слушам оба, да се разумемо), него, једноставно, некоме не одговара поп црта на коју инди вуче, па то ти је.
И да, инди не јебе. ГЛЕМ ЈЕБЕ!

Што би реко мој матори: Гаси та говна и пуштај Моторхед.

Све у свему, зајеби, немој да мислите да сам нека брадата полуретардирана испичутура која блеји на тврђави и слуша само Слејер, волим баш различите правце да слушам, од блекчуге и детчуге, преко хевија, трешчуге, дума, све до гот рока и старог рока, улете ту понекад Шабан и Тома наравно, али ово не пије воду никако. Нема шта нисам слушао од подврста рокенрола, али овај инди, не да ми се згадио, чак ми се није ни згадио, него оно Дејан Цукић. Што би реко Пикац: НИШТААА! Немој нико да се нађе увређеним, то је само неки мој резиме, далеко сам ја од музичког критичара, само сам сагледао ствари из свог угла.

Него, Њојтек, реци ми има ли људи по БГ-у да слушају ово?

ГЛЕМ ЈЕБЕ!

Некад било. Ако би се данас чланови Појзна прошетали Београдом, Образ би их олупао мислећи да је нова геј парада.

Мориси је мени мнооооого готиван. Његови ме текстови одвели у инди, јбг.
Иан Браун је најкуљи инди лик за мене. Скроз неутралан, скроз свој, има одличне текстове. Добро игра мало смешно, као Мориси отп. :)

Нема шта нисам слушао од подврста рокенрола, али овај инди, не да ми се згадио, чак ми се није ни згадио, него оно Дејан Цукић.

E bas ovo!

Што би реко Пикац: НИШТААА!

To.

Него, Њојтек, реци ми има ли људи по БГ-у да слушају ово?

Има, ал много мање но мјеталаца. Код нас се тек рађа хипстерај, а уз њега обавезно долази и инди, па можеш очекивати пораст броја педерастих ликова и лепушкасти полу-панк клинки.

ЕДИТ : Узми у обзир и да инди не мора да подразумева хипстерско униформисање, па тако има брдо људи који слушају нпр. Смитсе или Аркејд Фајр, али нису ни свесни да готиве инди.

Некад било. Ако би се данас чланови Појзна прошетали Београдом, Образ би их олупао мислећи да је нова геј парада.

Што не укида чињеницу да инди НЕ ЈЕБЕ.

Нико и не каже да је ово неки рокенрол. Поп? Хахаха... Мени је кисс више поп, као БСБ-ојси, него инди. Једноставно ово је модерн-брит-рокенрол. Јбг, и Цане је свој правац дефинисао као ортодоксни рокенрол.
http://www.youtube.com/watch?v=bR8XH3R95xE
ФУКИН ВЕВООООООООООО!!!!!!!!

Што не укида чињеницу да инди НЕ ЈЕБЕ.

Бљех, зависи како гледаш на то. Али, држим се оцене да ћеш пре јебати држећи се индија, но мјетала.

Što, pa metalke su često lakše ribe nego splavaruše, samo što su često i gaborke. :)