Prijava

Što, pa metalke su često lakše ribe nego splavaruše, samo što su često i gaborke. :)

Ја хтедох исто да рекнем за алтернативке, што нас доводи до закључка да су све рибе лаке. :)

Немојте ми замерити уопште, али, ја сам за неке ствари претерано задрт и конзервативан. Рокенрол треба да те покреће, да диже адреналин, а не да те тера да се још више скењаш у живот или да остајеш збуњен.

а хтедох исто да рекнем за алтернативке, што нас доводи до закључка да су све рибе лаке. :)

lololo :)

А, шта, међу сплаваркама нема габорки? :)

To niko nije rekao. :)

Ма, масне готичарке ЗАКОН!

Гумени, побратиме мој, зајеби ти сад и мјеталке и све то, ја бре нисам видео зерпо рибу у мјетал фазону, а да је старија од 16 има годину дана. Него, шта представља тај појам хипстер, су то на фазон оних као симпатичних рибиџона, што фурају шаренило, неке уврнуте цвиџе и црвену косу. Па и то му дође неки позерај јебем му матер. тога све више има по БГ-у, а морам да признам јебо бих.

Немојте ми замерити уопште, али, ја сам за неке ствари претерано задрт и конзервативан. Рокенрол треба да те покреће, да диже адреналин, а не да те тера да се још више скењаш у живот или да остајеш збуњен.

Нема рнр везе с тим. То треба нека дрога да уради.
Једноставно инди је превише префињен, капирајте тако ако вам је лакше.

Него, шта представља тај појам хипстер, су то на фазон оних као симпатичних рибиџона, што фурају шаренило, неке уврнуте цвиџе и црвену косу.

E to dodje hipster.

EDIT I ja bi' ih jebo.

Нема рнр везе с тим. То треба нека дрога да уради.

Глупост.
У праву је Јанковић.

Ај полако, доћи ћемо и до тога, чек да Њојтек објасни појам хипстерки.

Једноставно инди је превише префињен

Што ће рећи- превише урбан и метро.

Ок.
За дрогу сам се зезао. Али шта, је л народњаци не дижи адреналин, не капирам?!

Глупост.
У праву је Јанковић.

Definitivno.

Ај полако, доћи ћемо и до тога, чек да Њојтек објасни појам хипстерки.

Ajde, ni meni nije jasno.

Али шта, је л народњаци не дижи адреналин, не капирам?!

Дижу, итекако :))

Чекај, хипстерке, то су ове лепше, модерније, купају се, али исто шарене. Где бре овај комша добјасни.

ПРОГЛАСИТЕ ПРАВАЦ ТРВЕ ГЕЈ И ИСКУЛИРАЈТЕ

Мени и није шприц адреналина у музици, нисам сељобер што скаче када се одвне Цеца, или када норвешка караконџула пљује крв.

Не, бре. Нису хипстери шарени. То су ти они ликови, виђао си их, што носе сако по белом дану, обукли се урбано, не клошарски као ми, а притом нити су интелектуалци, нити су нека господа, нити игде раде:

http://www.freewilliamsburg.com/wp-content/uploads/2010/08/hipster2.jpg

Иде и арафатка уз тај фазон.

Ма, можда и јесу шарени.

Они су ''кул'' и имају укуса, за разлику од нас сељака.

Али арафатке...

@Džimi

Lololo, to je najgej, to su fensi emosi, samo više gej :)