Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. ko je ova na pinku, lepo devojce

  2. Ja samo da se javim...Kejt Bekinsejl je boginja

  3. Јбг Аница Добра није нека невероватна афродита ко што је цените.
    http://2.bp.blogspot.com/-AgAfZeY26_g/TjqH3-dLJxI/AAAAAAAAAOM/DeP4h12Xi5k/s640/Audrey+Ponytail+2.jpg
    најлепша особа која је ходала земљом, можда је клише и фејсбукпичкасто качити њене слике али је факат

  4. Него јебо то, јел се и ћале од анице исто презива добра? Реци зовеш се драгослав добра лоооол
    зову те кобра хахахахха

  5. Moze da se zakljuca tema sad.

  6. jadranka barjaktarevic

  7. Bojana Ordinačev? To ti je ultimejt riba?
    Može Mili Kunis vodu pičku da opere samo da nosi.

  8. Kakve bre mile kunis jeste realni vi jebem vas u glavu takvu?

    Cesto tako upoznam neke prakljace koje tripuju da su ribetine pa razmisljam ko ih to laze jebote al sad mi je sve jasno svaki treci skrndelj vam je IDEAL LEPOTE.

    Pa od ovog naduvanog izgletovanog pekinezera mile kunis je lepsi moj brat drago iz prijepolja brate preselite se u japan pa se lozite na gadosti.

    Ova jana gore deluje totalno zafovoljavajuce npr. Takodje je i dzeriko u pravu da takvih sretnes 3-4 do pijace ali to ne znaci da nije lepa.

  9. lol pa prava riba ne moze da ide ispod 170 ne kazem da su niske zenke lose ali ako pricamo o nekoj prepicki ili bozanstvu onda budimo realni ne ispunjavaju standarde u startu te mile kunis i slicne da ne pricam da je prosek i u faci

  10. Jebali vi svi meni moju mater po sred dupeta ako nisam jebo duplo bolje picke od ove mile kunis. Ali svakako nije tema prepicke nego ideal lepote a ona ideal lepote mozr biti samo u teheranu dok se ne skine. I u veselim sedamdesetim kada su ga ovi sto je kace siljili svako vece na nju jer je ona dona bila kobila

  11. i sta je poenta sa odri? svi kao nesto najjaca riba ikad ne kazem da je prosek i ima tu kao neku harizmu ne sporim al opet brate objektivno je daleko od pojma vrh ribe a kamoli ideala lepote

  12. Za svaku lepu ženu na svetu postoji bar jedan muškarac kojem je dosadilo da je jebe, i bar još jedan koji će da kaže da je gabor, čisto da naglasi kakav je iskusan poznavalac i gurman što se žensakdije tiče.

  13. Prvo je tacno cak i umanjeno. Utopija bi bila da je samo jedan jebo.

    Drugo je debilizam i izgovor za lozenje na skrndelje.

  14. Olivija Vajld je dobra riba. Ima to nesto u faci, ledena, a opet cuci u njoj neki djavo.

    Od dobrica ovih maznih, Liv Tajler. Kontam da ne bih oka skrenuo sa nje da je moja.

    Od domacih Mara Karan, Nina Jankovic i Dragana Kosjerina.

  15. kakva bre liv tajler brateee

  16. Drugo je debilizam i izgovor za lozenje na skrndelje.

    Ček bre, ja mislio da ti ne probiraš. :)

    Nije bre sušta istina je to. Svi blenu u neku ribetinu, a ti dođeš i kažeš ''nikaka nije'' pa se posle svi misle, šta li ovaj jebe kad mu ovo ne valja.

    Uostalom za svaku ribu ovde se našo neko da se posere.

  17. pa jebo vam pas mater svijema

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.