Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. jel možemo da kačimo slike žena iz stvarnog života? neće me niko banovati?

  2. Uostalom za svaku ribu ovde se našo neko da se posere.

    Upravo tako. Stoga, poserem se na Oliviju Vajld.

  3. Kaci vidro i ja se razmisljam da okacim neku drugaricu al nesmem prvi. Samo nemoj fb linkove...

  4. istrosilo se pa pocela govna da preljevaju jbg

    kad smo kod klasika, bolja je grejs keli od odri mnogo realno

    http://4.bp.blogspot.com/-mNAmlQ1nh9I/TaE0AU_1rlI/AAAAAAAAB_o/9GARQirUn5o/s1600/grace-kelly.jpg

  5. jel možemo da kačimo slike žena iz stvarnog života? neće me niko banovati?

    ja vec kacio, tri puta su lepse jer su samo malo fotosopirane

  6. Realno, dokle je to došlo kad ćete da kačite slike drugarica na temi IDEAL LEPOTE.
    Ne ide.

  7. Mala Vidra

    jel možemo da kačimo slike žena iz stvarnog života? neće me niko banovati?

    Било би глупо да те неко банује, или још горе, ти саму себе због качења сопствених слика.

  8. Kakve bre mile kunis jeste realni vi jebem vas u glavu takvu?

    Cesto tako upoznam neke prakljace koje tripuju da su ribetine pa razmisljam ko ih to laze jebote al sad mi je sve jasno svaki treci skrndelj vam je IDEAL LEPOTE.

    Pa od ovog naduvanog izgletovanog pekinezera mile kunis je lepsi moj brat drago iz prijepolja brate preselite se u japan pa se lozite na gadosti.

    Jebali vi svi meni moju mater po sred dupeta ako nisam jebo duplo bolje picke od ove mile kunis. Ali svakako nije tema prepicke nego ideal lepote a ona ideal lepote mozr biti samo u teheranu dok se ne skine. I u veselim sedamdesetim kada su ga ovi sto je kace siljili svako vece na nju jer je ona dona bila kobila

    ХАХАХАХА опусти се брт

  9. Ček bre, ja mislio da ti ne probiraš. :)

    Nije bre sušta istina je to. Svi blenu u neku ribetinu, a ti dođeš i kažeš ''nikaka nije'' pa se posle svi misle, šta li ovaj jebe kad mu ovo ne valja.

    Uostalom za svaku ribu ovde se našo neko da se posere.

    ja sam jebo tolko gadne da ne bi verovao al to nema veze sa tim sta je lepo a sta ne

    I u drugom delu ovom opet spominjes ribetine a tema je LEPOTA

  10. a u pravu je covek jbg

  11. da da grej keli je vec vrh iako nije moj tip ribe al je objektivno ideal

    inace moj favorit od tih matorki il mrtvih klasik holivud picki

    http://www.italymagazine.com/sites/mainfiles/claudia_cardinale_west.jpg

  12. KO STO NEKO RECE VEC TEMA NEMA VEZE SA JEBANJEM NEGO ONO STO BI MAJCI ODVEO ODMAH SADA ODMAH I NASADIO NA SRED KUCE DA JE GLEDAS SAMO

  13. I u drugom delu ovom opet spominjes ribetine a tema je LEPOTA

    Dobro, zajebo sam se u terminologiji.
    Meni je lepa, boli me kurac.
    Ima onih kojima je Ceca ideal lepote.
    Pa šta sad, da ih pobijemo?

  14. Ne da ih pobijemo samo izopstimo iz drustva i ispolivamo rumunskom spermom jer su debilcine

  15. pseto88
    KO STO NEKO RECE VEC TEMA NEMA VEZE SA JEBANJEM NEGO ONO STO BI MAJCI ODVEO ODMAH SADA ODMAH I NASADIO NA SRED KUCE DA JE GLEDAS SAMO

    to i sanse da vidis uzivo su minimalne, da jebes nikakve, a kacite drugarice jbt

  16. Цеца је мушко.

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.