Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Vlajko šta je ovo? Sad ću sa terase da skočim.

  2. Боља је од Памеле, Царо признај :)

    To to :) ova je za nju riba na kub lololololololo

  3. Tema mi se mnogo više sviđala dok se zvala "Vaš ideal jebote" :)

  4. @Dub, одлична фотка. Марија "сија".

    Па води је у мрак da ти сија....

  5. Uf, mnogo dobra ova Vlajkova, bez zajebancije. Prelepe ruke, ramena, vrat, vilica. Ne volim kad devojke imaju dva mlitava parizera umesto nadlaktica. Podseća na devojku koja me depilira :)
    Virtuale, el možeš da izvedeš neku srednju vrednost iz ovih lepota koje ljudi nabrojaše, čisto informativno?

  6. Milice, jel se zezaš? Sviđa ti se ovaj tip sa šiškama i repom što je Vlajko okačio?

  7. И мени се свиђа Линда у Терминатору. Тотално ЈЕБЕ.

  8. Milice, jel se zezaš? Sviđa ti se ovaj tip sa šiškama i repom što je Vlajko okačio?

    Majke mi, volim da vidim mišićavu i zategnutu devojku. Hoće mi je to nego mlitave pihtije, koje su 'zgodne' samo zato što su mršave.

  9. U terminatoru 2 je sve totalno idealno, da bi čak jebo i onog klinca.

  10. Da ali malo retardirano izgleda u poslednje vreme.

  11. Black Hole

    U terminatoru 2 je sve totalno idealno, da bi čak jebo i onog klinca.

    I Eksla Rouza :)

  12. Па води је у мрак da ти сија....

    Не волим у мрак :) Више волим кад се гледамо.

  13. crna kosa prćast nos, ona bosa a ja bos :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.