Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Meni su ovo dvoje oboje mnogo lepi. A ova devojka je otprilike onako nekako srednjevekovnog i nežnog lica, baš ono što mi se uvek sviđalo kod žena. I ovaj lik mi se odmah svideo kad sam gledala.

    http://www.celebrities.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/ecc17_piratesmermaid-thumb-450x644-33519.jpg

    Inače volim visoke muškarce, sama sam svega 163cm visoka pa mi to dođe kao neka kompenzacija valjda. Užasan trnof su dlake na leđima, ali i oni sa metro lukom, sveže izbrijani umeju da iritiraju. Ložim se na bradu, ali ne da je mnogo velika, puniji može (ne jako debeo) saaamo da nije jako mršav, to mi je bljak. Kosa je divna kad je dužine do brade, to mnogo lepo stoji muškarcima. Kosa smeđa i oči tamnije ili tamno plave, a ten svetliji.

  2. Меган Фокс наравно.

  3. Tarara amateru! :)

  4. Juuuu....sta im fali? SkrnavLa bi mu telo :P

  5. Volim recesivne ljude :))))))))))

  6. Sve gledam ko je i sta kacio.. i to su uglavnom nasminkane devojke ili superbogate, kojima, budimo realni, i nije tako tesko da budu lepe. Bilo ko da ide na te tretmane ili da ima profesionalnog sminkera, licio bi na nesto.

    Prirodna lepota je ono sto bi trebalo biti ideal.

  7. Bilo ko da ide na te tretmane ili da ima profesionalnog sminkera, licio bi na nesto.

    Potpis! :)

  8. Bilo ko da ide na te tretmane ili da ima profesionalnog sminkera, licio bi na nesto.

    I Isidora Bjelica?

  9. Па лепа је! :Д

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.