Prijava

Kako onako prelepa zena kao sto je Biljana Markovic ima muza koji ne zasluzuje ni ispodprosecnu zenu. Jel kurac od 20cm ili sta moze biti u pitanju? A nije da nema jos takvih primera.

https://www.instagram.com/p/BnGyMdplHob/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1pir8063ac9j6

Pa na sta licis grob te jebo. Aj da je neki kriminalac, nego debil pravi neke figurice igracke neke. Retard mrtvi. Toliko je ruzan da ona nema jedne jedine slike s njim na instagramu. Poserem ti se u usta i natabam petom

A dobro, možda dobro zarađuje od tih figurica.
A to objašnjenje za palamar je najgluplje i najseljačkije nešto. Msm kako će da zna da l ima neki grob veliku alatku, ako nema rengenski vid?

Pre ce te riba šutnuti što ti je mali kad je vec smuvas nego sto ce da nalegne jer si Ron Džeremi a tako i izgledas.

pa one samo to i gledaju a muskarci koji imaju kurac preko 20 to prvo istaknu prilikom upoznavanja

Istice sirotinja. Druze kad dodjes sa Panamerom, bices joj medo medeni taman nemo kurca

Pare=Moc, najveci afrodizijak ljudskog bica od 5 do 105 godina.

Nina Badrić. Nemam pojma zašto. Svaka hrvatska pevaljka mi je i lepša i zgodnija od nje, ali je Badrićka mnogo ženstvena, ženstvenija od svake. Ima autoritet u faci, ne znam, možda samo edipujem. Mada, rado bih bio njen Emanuel Makron a ona moja Brižit.

такве жене не знаш како треба јебат

Па оно јесте. Код нас се девојке мувају тако што им приђеш, кренеш да га шиљиш док не достигнеш пун капацитет, а оне кад увиде да имаш 20+, после узму ствар у своје руке и одраде остатак посла. Чиста романтика.

Ма, бре, то шта жене воле и зашто им се неко допада или не допада, то ни Бог не зна. Чињеница да изгледа као Торенте, али вероватно добро наплаћује те своје анимације, а и има висок праг толеранције кад живи са тим да многи балаве за његовом женом и многи покушавају да је макар мало изваћаре на њеним наступима.

Уживо изгледа још боље.

наказа јебена

какав канибал од жене бљуц

Odlicna ova Apoph, bas po mom ukusu

EDIT: Pu jebem te znao sam da je to ona iz Lost-a. Samo zbog gledam seriju, ocekujem da se pojavljuje malo cesce lolo