Prijava

Zato pametni ljudi puštaju goste da neizuveni ulaze, manje prljaju

Јесте али увуче се буђ у зидове ако ноге не перу

nema odvratnije stvari nego kad golim stopalima ljudi idu po parketu i laminatu sve mi jezu izaziva u vratu

Ма није то проблем него код ове су стопала баш одвратна. Ко да има курје очи цијелом дужином

pa nije ovo fotografija vidis da je slika vidim da taj Roberto Ferri na svakoj slici ima zene s nekim krsevitim stopalima mozda simbolise da su prolazile razna sranja sto je ok za razliku od stanijinih koja kao gusenice prelaze preko kamenja i ne izoblicavaju se

Знам да је слика јеботе него има и стварних појава женске вјероисповијести са оваквим стопалима. Кад често газиш по камену створи се сличан деформитет, Херцеговке су такве

znam i dalmatinke sam video doduse starije zene bas zajebana stvar ode prst skoro pod 90 stepeni hahaha

jao aleksss meni je ona preslatka taman imala 300 kila

ja ne znam sto ona meni deluje kao da joj glava ima jedno 70cm

al je dobra bas da joj se skace po tim sisetinama

https://youtu.be/Bpkk2bW_CX8
ovde je bolje izgledala, ista karadjordje, karadjordje bio lep covek

jeste bila bolja pre nego se ovolko ukrmacila, imala guzicetinu

al preiritantno zvuci dok prica stim tepanjem razmazenim

Ima lijepe crte lica ali ima ogromnu glavu i krivi usta dok prica tako razmazeno, to je problem

Ma debil je u mozak, al bih je posjedovao dnevno bar 3 puta jedno 2 mjeseca i onda bih se smorio sigurno.

Кожа на лицу јој оронула као код неке бабе 20 година након менопаузе. Тртио бих је али морао би неку црну кесу преко главе да јој обавијем.

Napravljena da se jebe samo u dupe u prska po očima

Bulja jos nije ni nevinost skinuo a pise da bi nekim pickama kesu morao da stavlja ccc to je ta bahatost iza tastature

Гарантујем да сам јебао више жена од тебе. Џаба ти је кад се припаднице љепшег пола не пале на крезубе сељаке из Богатића који се спрдају са покојницима умрлим од рака.

ovo je konkretan dokaz zasto je maestro dobra pojava na sajtu