Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Jeste ta. :) Ta mi je onako, što se žena tiče baš kako treba. I nije premršava, ima i gustu kosu. :)

    E, nadam se da je ova slika malo popravila utisak o Voštanom. :)

  2. To voštani?! :D

  3. Da. Prvo ga tu dobro pogledaj i reci da nije uopšte loš, za to mi je bitno, pa TEK POSLE pogledaj ovaj link (Vidro, zlobo jedna). :)
    http://vukajlija.com/forum/teme/18885-vas-ideal-ljepote-zelje-su-jedno-a-realnost-drugo?strana=38#post_2229555

  4. lolololoo viga llolololo

  5. Kao da su mu malopre vratili otetu dansku familiju.

  6. Ja sam se već navikla na njega, samo čekam da mi se pojavi iza leđa :))

  7. Ja sam se već navikla na njega, samo čekam da mi se pojavi iza leđa :))

    Ahahahahahahhaha, mogu i na frižider da ti ga naštampam ako hoćeš, na kraju će vam svima biti lep. :P

    Duče, na kojoj slici? Lepoj ili ružnoj? :)

    Pozdravljam vas ljudi, idem ja u krevet, sutra da učim opet ceo dan, ali da bar malo legnem, da se ne uvoštanim. :)

  8. Ružnooooooj :)
    E idem i ja lololo, moram u pola 8 da ustanem, dolazi mi polaznik, moram da budem domaćin, ćale je u drugoj kući, gleda me sat vremena dnevno. :)

  9. Može, Smorka, taman da me obraduje to veselo lice svakog jutra :))
    Laku noć oboma, i ja ću uskoro na spavanje...

  10. Sad ćeš i ti, kad ostaneš sama, bez nas dvoje, smorićeš se :)

  11. Samo još ovo! Kako znam da napredujem? Zato što je Duče rekao ovo:

    Ružnooooooj :)

    Što se odnosilo na ril lajf sliku. Dakle napredujemo, da nismo napredovali, rekao bi da su mu obe slike ružne. :) I uspela sam da odgledam tu sliku, bez da se prestravim. :)

    Sad, q noć. Duče drž' se i napreduj u nazad! :9

  12. Hahaa :)))
    Hajde Smorka, laku noć, odoh i ja. Nazadujmo u napred! :9

  13. I tako ostadoh sama...

  14. Nazadujemo u napred, sviđa mi se, manje depresivno od napredujemo u nazad! Ćiao, čuvaj se otvorenih prostora i ako vidiš na satu da pređe sa pet po podne u sedam ujutru, da tražiš implante u dupetu (više ne stavljaju u vrat, jer smo ih provalili). :)

    Ljubi vas voštani sve!

  15. Hahah, čuvaj se ti pilećine! Naravno, moraju da smisle nešto novo lolo :) :*

  16. džordi, pedofilu....

    jes pedofil od 15 godina.

  17. Najbitnije mi je da ima osmeh,lep,ono,da je simpa.kada je zena simpa,kada ima lep pogled i osmeh,bice takva uvek.mogu ove da se botoksuju,da zatezu gujsce,da isisavaju salo,kada dodje vreme odu po kurcu(figurativno).dupe-sise,biram dupe.to mi je bitnije.sise ne moraju da budu velike,za saku.moju saku.

  18. A pare ništa a?

  19. jes pedofil od 15 godina.

    a pa onda je ok. voljno.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.