Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. forget-me-not

    Oni su Golum, Smorka :)

    Upravo, ja sam ona dobra polovina. :)

  2. Ti si Golum, a ja sam Prsten. GOLUM! GOLUM! :)

  3. Onda perović mora da te želi, ako je on ona zla polovina, a ja da te puštam drugome lolo

  4. Elijenu, moram da te upoznam sa devojkom.

  5. Haha, još će nam Voštani i postati simpatičan na kraju :))

    Dobro, ko je sad koja polovina, ne bih da ulazim u tu problematiku... :)

  6. To sama odluči ko je koji, kad si nas već nazvala golumom lolol. :)

  7. Može, može, valjda je luda kao ti. :) A, i da utvrdim da nije vanzemaljski hibrid, znš ono, black cancer i te fore, valja se osigurati! Ma, ja sam Cancer Man. ;P

    Haha, još će nam Voštani i postati simpatičan na kraju :))

    TOOOOOOO! Mission accomplišed! Sad ću da prinskriujem još jednu sliku voštanog. ♥

  8. Mogu samo preko slike llolol, ili da dđemo u BG :) Hahahahaha, samo smo ti i ja elijeni :P :9

  9. Ajd dobro, budi ti ona bolja polovina, meni svejedno :)

  10. Koja je polovina gde tačno? I kako su i čime spojene te polovine?

  11. Е не знам о чему причате, ал идеал лепоте је особа са које не мош да скинеш очи из теби непознатог разлога. Сви остали кажу, ок је, лепа је, није лепа, ружна је, а ти јбг си прсо. Ето тако.

  12. Ali Golum na kraju umre :)

  13. Enemi, po tvom, ideal lepote je osoba u koju si zaljubljen lolo, jer jelte, istu idealizuješ.

  14. Dobro, Duče, hoćeš da budeš Legolas, šta hoćeš? :))

  15. Hahaaa, on je feget, sudeći po Džoniju. :)
    Hoću random pivopija iz Okruga :)

  16. A, pa da, treba prikriti identitet. :) Umre i prsten, tako da... Jbg.
    Lepo Enemi kaže, meni se voštani đa, nači da pored toga što nisam normalna da mi je on iz nekog razloga lep.
    Divite se tom tenu! A ivi iz mumije, Forget? Ona jeste lepa, postavila sam sliku neki post pre. :)
    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/734735_143205385835150_192943165_n.jpg

  17. Enemi, po tvom, ideal lepote je osoba u koju si zaljubljen lolo, jer jelte, nju idealizuješ.

    Ето видиш как' си паметан, најзад ме неко разуме! После кажу омладина нам не ваља!

  18. Ne znam kako je Beorn odrađen, ako ga je bilo u filmu, nisam gledala, ali se meni on iz opisa sviđao. :)

  19. Ona sa onim likom na brodu? Ona jeste slatka :)

  20. Mi smo budućnost lollolo.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.