Prijava

леверкузен - барса, било ко још један гол

svi pevaju samo ja sam tužan samo ja sam tužan aaaaaaa kuda idu ljudi kao ja aaaaaa kuda idu ljudi kao ja

Dal sam jedini sto misli da su ovi sto su ubili gorilu pravilno postupili? Mislim, ne pricam o tome da roditelji nisu krivi sto im upalo dete, ili zooloski vrt nije kriv jer je jebeni zooloski vrt, al onaj ko je reko pucaj u gorilu sad kad vec ispalo sranje, definitivno nije kriv.

Jebi ga, gledao sam snimak, mozda je gorila imao i najbolje namere, al je prvo par puta bas onako krvnicki razvlacio dete po zemlji, a ti bas ne mozes da ga pitas, "ej kinkong, sta radis to?" ili da pridjes da ga urazumis, ili da ga gadjas pikadom da ga iznerviras samo dok se ne uspava.

Mislim zao mi gorile, al dal bi neko normalan, odgovoran za zooloski vrt reko jebi ga sam upao, pusti da gledamo prirodnu selekciju ili kako gorila reaguje na dete i obrnuto.

pa samo su trebali da mu bace banane na drugu stranu i on bi skontao banane i od srece bi ostavio klinca i potrcao ka bananama
https://c2.staticflickr.com/4/3292/2850430948_44f5d1993a_b.jpg

ma to se ne pita...pucaj u gorilu

Uvek spasiti dete u ovakvim situacijama (ubijanje gorile bilo verovatno jedino rešenje). Majci dostaviti račun.

Sad ce svi da popene da ti objasne da je debil sig(sig)

A DE NJEGA MAJMUNE HA HA HA PA ON JE DEBIL KAKO NJEGA GOTIVIS E SVASTA

Evo ga ovaj se upeco haha kuvaj ga sad go go go

Ne znam da neko pljuje Jugoslava Cosica. Cak i politicari fazon Mrkonjic ima obicaj da kaze majku mu jebem, al dobar je novinar.

Jugoslav je uvek nekako iskuliran od zivota