Prijava

Crtam sve, i to veoma dobro. Bilo koji vizuelni medij mi ide od ruke. Ruke su mi ispraksovane za vešte radove. Lopta i muzika me ne vole, moje dve neuzvraćene ljubavi.
Kuvam i radim po gajbi, mogao bih i za pare. Nekad sam navodno bio dobar sa rečima, ali je to na faksu zakržljalo.

bojanboj

uključujem infuzije

šijem pocepane glave

Ako radiš na urgentnom u Bg, možda se i poznajemo...:)

aj napiši na pvt tu dijetu, nisam strašno debeo, ali imam nešto veći stomak pa da to skinem

Isto.

гимнастика - не ритмичка

спорт..

у музичкој школи ми је професор препоручио филозофију, и да баталим инструмент... :)

Dobar u svim kućnim majstorijama, nekad sam ''jeo'' gitaru, motam bxne za relativno kratko vreme, i još mnogo,mnogo toga...

Читам брже од већине људи које знам. Није нека вештина, али може да послужи када си у шкрипцу с' временом, а мораш нешто да прочиташ до краја.
Писање, нисам неки богзнакакав уметник, али, боље ишта него ништа.
Шминкање.
Глума.

Остало мање више, најлошије стање је што се музике и хране тиче, кад запевам ширим мртвило, а кад скувам нешто, људи размишљају да моју храну искористе као оружје за своје најљуће непријатеље.

Znam da spamujem i trolujem, a da ne budem banovan :))))))))) Hahaha spam-trol trol-spam Hahaha

Edit posle 2 sata: sta sam vam rekao :)))

Edit posle 24 sata: I dalje sam neprikosnoven spamer
Haha
Spam spam
Trol trol

Kad sam 6-7 godina strasno sa zavoleo suncokret. Od tada on i ja provodimo vreme zajedno. On je kriv za moj jutarnji natečeni jezik, usne, opori ukus u ustima. Ali ja ga ne krivim. Volim ga. Jednostavno ga volim. Moj talenat se ogleda u sposobnosti da ga volim.
Volim te druže!

Пишем рукама к'о ногама. Мислим, естетски гледано.

Лепо сам рецитовао у своје време, мало музике и тако, има још пар ствари али нису занимљиве.

ostajem veran dokolicarenju

profesionalni karaoke pevac - :D

Umijem lijepo da pričam,kažu ljudi da vole da me slušaju.:)

-Vesta sam sa jezikom:): Napravim urnebesnu pricu od najobicnije gluposti, lako zasmejem ljude. Pisem, ne tako dobro kao sto bih htela, ali bas uzivam u tome. Klepam neke rime,ovo-ono.
-Mogu da se smejem dvajes minuta u kontinuitetu. Provereno vise puta.
-Odlicno imitiram pojedine ljude.
-Odlicno sam recitovala, verovatno bih mogla i sad, ali nisam odavno.
-Mogla bih fino da glumim, ali se ne bavim time 'vako u zivotu.
-Ne skodam osmeh sa lica ni kad mi se svet srusi na glavu.:)

Moj talenat je, kako vecina kaze, gluma. Vec 4 godine se bavim glumom, do sada sam odradio 2 javna casa i 2 predstave. Takodje, repujem. Nisam toliko poznat, ali ljudi koji me slusaju kazu da uopste nisam los :)

Crtanje karikatura. Negde od 4. osnovne, prvih pet do petnaest minuta(zavisi od profe) slušam šta se predaje, a onda se bacim na crtanje. Javne ličnosti i ne skidam nešto, bolje mi idu ljudi koje znam, fazon uhvatim neku esenciju kuracpalac.

Prirodni talenat za gubljenje u prostoru.

Pisanje pesama, jos od 10. godine. Znaci ne da sam se pronasla...

Skijanje. Počelo kao talenat, preraslo u strast.