HaxBall

  1. дотере дај лакију и осталим капитенима дозволу да мењају табелу

  2. као што рекох , ми имамо 3 победе 2 ремија и 1 пораз а ова све то написо без 2 победе

  3. Nisu, novi su, refrešuj...:D

  4. ма сви су резултати погрешни,за бабе пише само да имају један пораз,за нас нема ни победа ни голова...

  5. Ми смо бабама у само једној текми дали осам голова,а пише да имају 4 примљена

  6. исправиће , сутра , уписо нам је победе , а голове ће накнадно ... одо ја

  7. AJDE MI OBJASNITE KOJI VAM JE KURAC??!?!?!?!? KOJI ĆETE KURAC U SOBU ĐE IGRAMO, UĐE DUB UĐE NE ZNAM KO I ČATUJETE KO S KIM IGRA, A JA IGRAČA VIDIM SVAKE PET MINUTA OD LAGA. FINO VAS MOLIM DA NE ULAZITE U SPECTATORS I OPET, I JOŠ ČATUJETE, ZAR JE TOLKO TEŠKO ČEKAT U PIČKU MATERINU?!?!?!?!
    JA SAM UŠA JEDNOM DOK SU GIRALI, VIDIO DA NISMO MI I IZAŠA SAM, KOJI JE TO KURAC BRATE

  8. Нек се улогују на џимејл па онда могу. Нисам добио све информације. На џимејл па риквест и нема фрке.

  9. НЕ УЛАЗИТЕ У СОБУ АКО ВАШ ТИМ НЕ ИГРА!!!

  10. Koji vam je merak da stojite u sobu, to mi ne ide u glavu, baš mi ne ide...

    Nije samo dub, no još dvoje, troje... koja je to muka, brate

  11. U PRAVU JE MARE; ZADNJU TEKMU NIJE IGRO ZADNJIH MINUT OD LAGAž

    EDIT: MOGLI BI DA SE NE KRETENIŠETE OBZIROM DA NZNATE KAD KO I SKIM IGRA A NE DA MASOVNO UPADATE I SERETE PO PO IGRI

    POSLE PANDAN MORA DA GUBI ZBOG IGRAČA MANJE

  12. НЕ УЛАЗИТЕ У СОБУ АКО ВАШ ТИМ НЕ ИГРА!!!

  13. НЕ УЛАЗИТЕ У СОБУ АКО ВАШ ТИМ НЕ ИГРА!!!

  14. НЕ УЛАЗИТЕ У СОБУ АКО ВАШ ТИМ НЕ ИГРА!!!

  15. НЕ УЛАЗИТЕ У СОБУ АКО ВАШ ТИМ НЕ ИГРА!!!

  16. Ne bre, sad ćemo da uđemo u sobu đe se igra i da čatujemo jer nemamo forum, nemamo čat na vukajliju i još milion čatova

  17. Mnogo se preseravate.

  18. Ne preseravamo, dube, nego ti uđeš u sobu i počneš da čatuješ sa džankijem ko sa kim igra, a meni se igrač teleportuje tamo po terenu, i zamolim te, ti odeš, i opet se vratiš

  19. u pravu si, jebe nas ko kako stigne! i još se prave ludi...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.