HaxBall

  1. Pa koji moj, kako da vidim ko je u sobi, ako ne uđem u nju? Uostalom ova liga je go kurac, ne moš sastaviti dvije jebene utakmice, samo se piše po četu, dok nije bilo lige, više se igralo, a manje pričalo, osim kod tebe Smarko, ti uvijek četuješ.

  2. Крофне - Јебачи кеве 1:4

    ЈЕБИИИ

  3. Ми смо све наше утакмице фино уговорили и одиграли,ако треба ти да играш бићеш обавештен на форуму

  4. Uđeš i izađeš ka ja što sam radio, a ne čatuješ tamo, jesam ti reka da izađeš reka si mi da ga duvam

  5. Čuješ šta srbin kaže, lepo igrače iz protivničkog tima DA KAZNITE KOJI ZAJEBAVAJU TAKO ŠTO ĆETE IM ODUZETI BODOVE

  6. Dzankee
    Крофне - Јебачи кеве 1:4

    ЈЕБИИИ

  7. Ma zajebi to, već je 3 sata, nema ništa od toga, vi tamburate cijelu noć a ja da čekam vas, goni to u kurac. diskvalifikujte nas.

  8. Dube ne seri, igrajte, što se tiče upadanja u sobe, i ja sam to uradio par puta, ali sam izašao, a Smarko, mislim da ti ne treba da se žališ, 90% poruka ti pošalješ...

  9. БАБЕ ће да иступе из лиге, ако се ова нерегуларност настави!

  10. Princezice su dobre, ali ne dovoljno dobre haha

  11. Xela, kako neću da šaljem poruke kad ulaze dok igramo i čatuju mi, otvore konferenciju za novinare na čat?!

    Ja šaljem poruke kurac moj, osim kad se zajebavamo, kad igramo ne diram čat bez kad vičem da se stane zbog laga

  12. BRATE ZABAGOVALI STE NAS VEĆ DRUGU PARTIJU I ŠTA SAD TREBA DA ĆUTIMO=????

    ZNA SE KAD SE SERE NA ČETU A ZNA SE KADA SE IGRA; JOŠ JE DUŠAN IZBACIVAO SPEKTATORE IZ TOG RAZLOGA; ALI KURAC VAMA ZANIMLJIVO DA ULEĆETE

  13. Od sjutra se igra ovako, prave se sobe za 7 igrača jer dušan mora da bude ako mi ne igramo jer je host, i šalje se na pvt, a ođe se kaže ko ima pvt, pa će se kurac čatovat

  14. Hocem i ja da igram!

  15. Ma jebi to, najmanje smo utakmica odigrali i vi još tu glumite nešto. BOJKOT!