HaxBall

  1. eo jos jednom cu napisati za one koji nisu skapirali iz predhodnih 2 puta kada sam pisao:

    KADA PRAVITE SOBU U IMENU NAPISITE VUKA ILI VUKAJLIJA da bi lakse pronasli sobu. takodje sifra uvek neka bude vuka

  2. Posto je originalna tema zakljucana, moracu ovde da ponovim.

    Seljak veseljak i ja ovim putem objavljujemo javni poziv svim zainteresovanim koji zele da budu deo nase haxball ekipe. Uslovi su sledeci: da nema pojma da igra, i da ne zeli da se usavrsava. Dalje, da cutke (ili gundjajuci u sebi) prihvata krivicu za poraze, cak i kad ne bude njegova krivica (a uvek ce biti, odmah da se razumemo), a da se sam nikad ne zali na nasu losu igru. Ukoliko je kandidat zenskog pola, obavezna je slika u gnjurackom odelu, sa perajama 3 broja vecim od normalnih.
    Takodje, seljak insistira (a ja nemam nista protiv) da nam treci clan ekipe mesecno placa 100 evra.

    Da se ne biste previse zaplasili, necemo odmah objavljivati ostale uslove. Na upite cu odgovarati ja, jerbo je seljak trenutno indisponiran.

  3. Zasad ubedljivo vodi Pjer88, koji ne zna nista o igrici, te je kao takav u velikoj prednosti. Ali ne dajte se obeshrabriti!

  4. Evo, ja se prijavljujem. Toliko ne znam ništa o igrici da neću uvek biti u mogućnosti da je igram.

    EDIT: Ja sam desno.
    http://cdn.wn.com/pd/c8/b0/b0ed8d7991a8eda801dc80ac5b8c_grande.jpg

  5. Пеки и Дотере да вам олакшам посао пошто не можете да се покупите...

    Ево резултата Обилића :

    Елементи - Обилић 2-2
    Пандани - Обилић 0-2
    Бабе - Обилић 2-4
    Обилић - Бабе 8-1
    Обилић - Јебачи Кеве 3-3
    Јебачи Кеве -Обилић 2-1

    3 победе , 2 ремија , 1 пораз

    примљени голови -10 , дати голови - 20

    дати у гостима -7 , дати као домаћини - 13

    ------------------------------------------
    Преостали мечеви :

    Обилић - Пандани
    Обилић - Елементи
    Принцес крофне - Обилић
    Обилић - Примцес Крофне
    (типујем на Обилића на све 4 текме :))
    -----------------------------
    толико ............

    Ево опет , значи ажурност значи ангажовање , значи не дрвљење патке!

    https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AoL_PSr1vhu1dGdBTmZDaGVNUkduMTJwSzh0UG9xWWc&hl=en#gid=0

    Јебо табелу , апдејтуј!

  6. Evo mene! Ja ne znam ni o čemu je HexBell. Moji refleksi su zabagreli, pa samim tim, ne mogu da napredujem. 100 evra nemam, je l' mogu ja da pošaljem sliku u gnjuračkom odelu kao zamena za to? Slaću je svakog meseca.

  7. мислим да сам веома компетентан за ту позицију и да испуњавам све услове што вам могу потврдити и људи са којима сам одиграо своје прве хексбол мечеве :)

  8. Tripo, ovde nazalost nema protekcije posto se pita i seljak, a takodje nisi ni zensko da bih te progurao na kvarno. To bez para ce tesko da ide, odma' da ti kazem, narocito sto Pjer nije ni trepnuo na 100 evra. Moguce da nije ni primetio, ali to je sad njegov problem.

  9. Evo i dasisti ne pita sta kosta da bude clan elitnog tima, usao je u uzi izbor! Konkurs traje samo do veceras, kada cemo na prvom mecu izazvati prvoplasirane na tabeli. Plan je da pobedimo prvaka, a da sve ostale meceve sramno izgubimo.

  10. Mislim da sam odgovarajući kandidat za mesto u timu.Igrao sam Hax 20-tak puta,i svaki put sam sve gori.Češće mećem u svoj gol,nego u tuđi,iako sam izraziti napadač.Zaslužan sam za nekoliko nervnih slomova bivših saigrača,a dvojica su zauvek napustili internet prostranstva.

  11. 100 evra nije problem....primetio sam...mogu i na dve nedelje da vam uplaćujem po sto....mito ovo ono....

    Inace imam mnogo losu kordinaciju pokreta.....naročito ruku....

  12. Meni se tresu bre ruke! Naćićemo i 100 evra, ako mora!

  13. Puštaću 11 godišnju sestru da igra umesto mene...

  14. Odustajem,jer nemam 100 evra.Ali,napraviću ja svoju ekipu paraplegičara,pa ćete videti...

  15. Auf, Pjer ucvrscuje svoju poziciju. Em nemac pojma, em spreman da placa koliko zinemo. A seljak i ja sto mozemo da zinemo, to nauka ne moze da izmeri!

  16. Koji ste kraljevi! :D

  17. A ja ću sebi odseći ruke, pa ću igrati nogama! Ha!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.