HaxBall

  1. Пандани , Елементи , Крофне , дај скупите се да завршимо ово ...

  2. Ма зна се ко узима титулу :))

  3. Ја сам ту, и слободан да се игра вечерас, имам добру конекцију, могу чак и да пробам да хостујем, али не гарантујем ништа.

  4. Ај направи ако можеш да вежбамо..

  5. Обилић пвт.

  6. Ајде саћу да направим, па да се зезамо мало, таман да испробал да ли одговара да хосујем.

  7. Ма лепо је то што си ти ту али где су ти саиграчи? :))
    Ајде да се решимо тад и тад у толико и толико ,ево ја ћу..... (ал то ће сви да искулирају) у 22:00 до 22:15 да се окупимо и онда крећемо ...

  8. ja sam tu, mogu tek oko 12 i to ako mi net sljaka lepo. ako vam to ne odgovara nadjite mi zamenu,..

  9. Е људи,ја сам ту,јел било синоћ турнира,нисам могао да дођем

  10. Veceras elitna ekipa dolazi da izaziva, Seljak Veseljak, Tronozac i ja. Bolje bi vam bilo da se neko pojavi! Mi dolazimo u 22h. Be there or be square!

  11. Kasnite, nema mesta haha

  12. Шта бре нема места,ја сам у обилићу

  13. Ma ne kažem tebi.
    A u kurac, ne mogu da uđem kod Pekija...

  14. Crknite, luzeri! Mi dolazimo u 10, najebacete!

  15. Србине , није било лиге синоћ .Требало би вечерас (ал нешто не верујем) ако се скупе тимови,Наш је на окупу чекамо остале...

  16. ako nekoj ekipi treba igrac ja sam tuj, da ne upadam ko padobranac vise xD

  17. Обилић-Пандани 1.60 2.00 1.80
    Обилић-Елементи 1.80 1.90 1.80
    Обилић-Крофне 1.20 2.50 3.70

    Клаџа се затвара у 22.00 часова

  18. Ја би ту све три из кеца у кец ...

  19. ЈА САМ НАЈЈАЧИ КАД САМ ЉУТ !

    ПУНИ СИРОТИЊУ

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.