Веронаука: Друштвени паразит или само стереотип

  1. Какве везе има сатанизам и некрштење?

  2. Какве везе има сатанизам и некрштење?

    Za zadrte vernike očigledno ima. Jasno je ko je ovde ekstreman, vernici ili ateisti.

  3. Ја се не зајебавам кад је фаназицизам у питању.

  4. Šta Rogonja bi trebao da odjebe kad si kršten jel?Jer ja sam vidjeo krštene ljude u kojima se sam Nečastivi krije...

  5. Крије? Показује по васцели дан!

  6. Roditi se mora valjda nisam siguran,ali mučiti dete zbog formalnosti kako si naveo je krajnje glupo

    Gde pise da se mora roditi? Pa dete place i kad ga kupas, i kad mu seces nokte, neki cak i kad im ne dozvoljavamo da gurnu prste u utikac... da li zbog placa sve treba zaobici, i zasto potenciras krstenje kao strasne muke, moja sestra nije ni plakala tokom krstenja, inace, sto se tice veronauke, nadam se da ce me moji poslusati a kasnije i ona i da nece doci u ozbiljniji kontakt sa religijom pre srednje, ako nakon toga odabere nesto drugo, podrzacu, jedno je sigurno da od prvog razreda nece ici na veronauku.

  7. Само да додам своју опсервацију (звучи моћније него опажање):
    Уместо да верници скидају пљувачку коју ми неверници "бацамо" по богу и вери, они додају шлајм само такав својим "разумевањем" поменутих.

  8. Gde pise da se mora roditi? Pa dete place i kad ga kupas, i kad mu seces nokte, neki cak i kad im ne dozvoljavamo da gurnu prste u utikac... da li zbog placa sve treba zaobici, i zasto potenciras krstenje kao strasne muke, moja sestra nije ni plakala tokom krstenja, inace, sto se tice veronauke, nadam se da ce me moji poslusati a kasnije i ona i da nece doci u ozbiljniji kontakt sa religijom pre srednje, ako nakon toga odabere nesto drugo, podrzacu, jedno je sigurno da od prvog razreda nece ici na veronauku.

    A to što se krštenje PLAĆA?

  9. Ali zasto bi uopste postojao kompromis, jebote? Sto bi se uopste to radilo kad su kmezavi? Zasto ne kad porastu, ako zele?

  10. Гамби, индулгенције су чудо! Штета што се тако више не зову.

  11. Пуфнице! Ако не крстиш дете постаће Шејтанов ратник! Крај би био ближи!

  12. Gde pise da se mora roditi? Pa dete place i kad ga kupas, i kad mu seces nokte, neki cak i kad im ne dozvoljavamo da gurnu prste u utikac... da li zbog placa sve treba zaobici, i zasto potenciras krstenje kao strasne muke, moja sestra nije ni plakala tokom krstenja, inace, sto se tice veronauke, nadam se da ce me moji poslusati a kasnije i ona i da nece doci u ozbiljniji kontakt sa religijom pre srednje, ako nakon toga odabere nesto drugo, podrzacu, jedno je sigurno da od prvog razreda nece ici na veronauku.

    Ma baci ga u bunar neka plače ko ga jebe

  13. Za zadrte vernike očigledno ima. Jasno je ko je ovde ekstreman, vernici ili ateisti.

    Izvrcete, rekao sam vam da se uputite u religiju pa diskutujte, meni je satanizam mrsko stivo ali sam nasao za shodno da se uputim dobro pa da diskutujem, ako je vama religija mrsko stivo a niste upuceni, onda ni ne diskutujte o njoj... i kao sto rekoh cale i ja se zalazemo za to da moja sestra ide na veronauku tek od srednje, NIKAKO PRE! Pa posle kad vidi o cemu je rec nek odabere sta ce biti...

  14. I lepo reče Doter, umesto da nam budući profesori veronauke kao što je Laki pomognu, oni jedu govna i odbijaju svaki vid diskusije. Nešto mi tu miriše na nekompetentnost i nemanje pojma.

  15. Мислим да сам упућенији у религију православља више него већина верника. Колико си ти заправо упућен?
    Ево ако ово не знаш шта значи немам више шта са тобом причати. Не могу цитирати библију али ћу парафразирати, а ти ћеш се сетити сигурно.
    "Лакше је камили кроз иглене уши проћи него богатом духом у царство небеску ући"

  16. Нађе ли "интерпретацију"? :Д

  17. Кад смо већ код сатанизма, мени се њихове заповести више свиђају него хришћанске.

    1. Do not give opinion or advice unless you are asked.
    2. Do not tell your troubles to others unless you are sure they want to hear them.
    3. When in another's lair, show him respect or else do not go there.
    4. If a guest in your lair annoys you, treat him cruelly and without mercy.
    5. Do not make sexual advances unless you are given the mating signal.
    6. Do not take that which does not belong to you unless it is a burden to the other person and he cries out to be relieved.
    7. Acknowledge the power of magic if you have employed it successfully to obtain your desires. If you deny the power of magic after having called upon it with success, you will lose all you have obtained.
    8. Do not complain about anything to which you need not subject yourself.
    9. Do not harm little children.
    10. Do not kill non-human animals unless attacked or for your food.
    11. When walking in open territory, bother no one. If someone bothers you, ask him to stop. If he does not stop, destroy him.

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.