Prijava

'vako: Palo mi je na pamet da se uvede takav sistem u kojem sve nove definicije i posteri moraju da prođu kroz prste moderatora. Dakle ne bi bila ni jedna neodobrena definicija objavljena. Ovo bi trebalo da poveća kvalitet definicija jer trenutno nije baš na zavidnom nivou.
Ali pretpostavljam da trenutno ima premalo moderatora za ovako nešto tako da bi bilo bolje ''zaposliti'' još nekoliko ljudi.

E sad, ovaj sistem može da se razradi malo detaljnije, npr da se nove definicije skupljaju sat vremena i da se onda (na svakih sat vremena) objave one koje su po mišljenju moderatora dovoljno dobre. Naravno, neće svi moderator da imaju isto mišljenje, ali kontam da će većina da prepozna plagijate i govna koja zatrpavaju definicje u poslednje vrijeme....

možda će zvučati glupo ali ja sam ZA

Bilo je priče o ovom. Ima to i prednosti i mana. Desi se, npr, da po nekoliko sati ne bude ni jedan mod na sajtu. Opet, povećanje broja moderatora stvara neke nove probleme. Jebemliga, nije loša ideja, al sumnjam da će biti. Mada, za postere sam i više nego za, da bi trebalo da f-nišu po ovakvom sistemu.

Ja sam za ukidanje postera. Onda ne bi ni bilo ove teme.

A što se tiče definicija mislim da nema potrebe za ovako nečim.

padalo je i meni na pamet...mozda sam cak i podlagao

cak nebi bilo ni lose da se to uvede samo za nove clanove dok ne skupe odredjen broj bodova...ili dok ne napisu 10 definicija koje su odobrene...posle toga bi moglo da se smatra da su zreli i da su oslobodjeni toga

ali ovo je veliki posao...ne verujem da ce biti nesto ovako u skorije vreme

pa povećanjem broja moderatora povećala bi se i šansa da je neki od njih tu. Ali svejedno, ne vjerujem da će se desit da nekad po sat vremena nema ni jednog moda na sajtu

gamby
Ja sam za ukidanje postera. Onda ne bi ni bilo ove teme.

mislis da nema posterdzija, ne bi bilo glupih definicja i stoga ne bi bilo teme? ili mislis na nesto drugo?

Sos- kontam da bi bilo puno posla, ali valjda se isplati majku mu

Jebote, i moderatori su ljudi, imaju i oni život, jebe se njima da svaku glupost odobre pre nego što bude objavljena. Pa znate koliko bi se onda tek glupih definicija pojavilo!? Ljudi bi namerno otvarali duple naloge i pravili gomilu definicija iz sprdnje jer znaju da moderatori moraju svaku pročitati. Ovaj predlog nema smisla.

Opet, povećanje broja moderatora stvara neke nove probleme.

ja sam imao ideju da se uvede neka nova vrsta "moderatora"... da se odaveru likovi za koje se smatra da razlikuju kvalitet od nekvaliteta (imaju puno dobrih definicija, predlazu dobre definicije za odavrane itd.), i da oni za razliku od obicnih clanova imaju i tu mogucnost da odobre neku definiciju da moze da prodje

ZeZaToR

Jebote, i moderatori su ljudi, imaju i oni život, jebe se njima da svaku glupost odobre pre nego što bude objavljena

Nije bate tako, ovako sva ta ista sranja moraju da brišu, na isto se svodi...

Pa znate koliko bi se onda tek glupih definicija pojavilo!?

NE bi bilo toliko glupih defki jer se ne bi objavljivale jebote...

Smatram da bi sajt dobio na kvalitetu defki podosta ali bi zato opao kvalitet dobre zajbancije i sprdanja obzirom da je glupo ismevati dobre defke!

zezatore a sad ne mogu da prave gomilu gluposti namjerno?? msm isti kurac samo bi ovako samo moderatori najebali a kontam da ce svaki mod da bude protiv :D

Ja kontam da je sajt srozan debelo od kada su uvedeni posteri i da se najgori šljam i žgadija skuplja upravo tamo. Zašto se niko na forumu ne primi i brani svetost EKV-a? A kad se napravi poster 'Mladenović je pička' banovanih njih pedesetak. Kontam, posteri su magnet za budale.

Moderatori hoće da rade za pare. Za pare, mmmkay? :)

Sos
ja sam imao ideju da se uvede neka nova vrsta "moderatora"... da se odaveru likovi za koje se smatra da razlikuju kvalitet od nekvaliteta (imaju puno dobrih definicija, predlazu dobre definicije za odavrane itd.), i da oni za razliku od obicnih clanova imaju i tu mogucnost da odobre neku definiciju da moze da prodje

to je dobra ideja.

Milice ja kad sam tek dosao u septembru mogao sam da procitam i do 25-30 strana definicija lagano, da se ne smorim, danas ne mogu da preguram 10. e sad ti kazes novajlije nek citaju, ja se plasim da oni ustvari citaju ali jbg nemaju odakle da nauce

Posteri su odlični za proveravanje pučanstva na Vukajliji. Ako se neko nekome najebe majke, onda je to na posterima. Korisna je to stvar.

E, da, Kaizene 'oćemo pare! Zajebi, ni kod babe nema za dž. Bar jednu crvenu mesečno, da mož' da platimo internet :))

moš misliti lok, a u jebote...

ZA da se modovima daju PARE

Да, али овако макар можете да окривите то што је неко новајлија, или што је неко ментол за глупу дефиницију. А овако, када би се појавила нека "глупа", модераторима би се кењало, као што им се кења и за насловну.