Prijava

hm meni se sviđa ideja, podržavam.

Slažem se sa mess nemož ih oterati
ja kontam da bi značajan broj posterdzija otišlo kad bi ukinuli ocenu za postere da budu samo simbolično na sajtu bez ikakvih pluseva i minusa

hm meni se sviđa ideja, podržavam.

Priznaj da si nanjušio šansu da "zaposle" još koga da filtrira definicije i postere, pa sad šatro sviđa mi se i to, ne bi li te "namodovali" :)

Mene zapanjuje kako se svesno ignorišu postovi koji obrazlažu nebuloznost predloga.

Dobra vam je ideja. Samo osećam da će to rezultovati gomilom tema na forumu naslova: "Zašto moja definicija nije izašla?"

Ograničenje i za forum, pa ko ih jebe.

Gambi jeste teško izvodljivo, ali može da bude korisno.

Priznaj da si nanjušio šansu da "zaposle" još koga da filtrira definicije i postere, pa sad šatro sviđa mi se i to, ne bi li te "namodovali" :)

:Pravim se lud:

apsolutno protiv..vukajlija nema dovoljno moderatora za tako nesto..nastao bi opsti haos

Mene zapanjuje kako se svesno ignorišu postovi koji obrazlažu nebuloznost predloga.

Ideja kao ideja, zavređuje pažnju meni kao korisniku. A sad, poteškoće koje postoje i na koje će se nailaziti, to samo administrator i moderatori znaju. Na njima je da usvoje ili odbace.

messalina
Dobra vam je ideja. Samo osećam da će to rezultovati gomilom tema na forumu naslova: "Zašto moja definicija nije izašla?"

paaa onda da im uvalimo i odobrenje za teme? :P

gamby ja razumijem da bi bilo previse posla za modove ali to je i jedina mana ovog predloga, a i za tu manu imali smo nekoliko predloga: -povecanje modova, -ili unapredjenje nekih autora da mogu da odobravaju defke

Катанац на тему. О овоме се већ расправљало. А и кад би се опет покренула расправа, нема услова да се ово реализује. Као што неко рече, било би потребно 50 модератора.