Prijava

Ne čitaš deset rečenica nego dve nepotpune - eto zašto. Više vole slikovnice.

zlocesta pufnica
Ja hocu da mi se vrati paradajz poster.

Pufnice, to je nemoguće. :)

Mjah ja mislila neki fiks za zaradu. Onda uzmite podatke svih sa FB Vuke i registrujte ih kao autore i eto ti, skoro 3 x više ljudi će biti.
Pitanje je- koliko će ljudi ostati da piše ukoliko baš svu kontrolu pisanije preuzmu severine? Ne svidŽa mi se, liči na fašizam.

Tokene za moderatore!

Kad Aurora pita 3 moda odgovore.Nećete jebati...

A, da, nema groblja. E jebiga. Bilo je zlocesto obrisati ga.

Onda uzmite podatke svih sa FB Vuke i registrujte ih kao autore i eto ti, skoro 3 x više ljudi će biti.

xD Па, не рачуна се посета по броју аутора, него по броју кликова и времену проведеном на сајту. Иначе би свако могао себи да набуџи посету.

Ne kontam te ja cenotafični, meni ne smetaju posteri, neka se igraju deca, ako ne opterećuje sajt na način na koji ja nisam upoznata s tim- neka ih.
Gore mi je što moraju zaraditi 5o poena pa krene nekako baš u ovo doba Udri Mujo u tepsiju i definiciju.

kada ste vec krenuli sa obogacivanjem sajta..ja sam za to da se stvar zavrsi i da pustite sve
http://www.sabacturizam.org/images/dogadjaji/sabacki-vasar/sabacki-vasar-3v.jpg

Ja sam za to da se uvede to odobravanje. Da se zaposli još ljudi u tom poslu kojima je stalo do sajta. Ali samo da "odobravaju", ne mogu da banuju brišu definicije i te munje. Verujem da bi bio dobrovoljaca.

A i nije to neka pizdarija. Kroz filter treba i dalje da prolazi dosta definicija, da se blokiraju samo očigledni plagijati i čiste gluposti. Nije to neko cepanje drva.

Frenki mudro zbori, nije cepanje drva, a nije ni gljivarenje... dakle nije teško!

Ostaju trajna oštećenja na mozgu, čisto da se zna. A šta kurac pričam, vidite i sami kakvi smo.

ja ustvari i ne mislim da bi bilo brdo definicija koje cekaju na odobrenje. samo pogledajte koliko ima definicija u poslednjih sat vremena, nema ni 20 a to nije mnogo. a opet nece samo jedan mod da radi na tome po cijeli dan

http://dalje.com/slike/slike_3/r1/g2008/m06/y173831780195633.jpg
Dzimi:jebem ti ja ove preglede...dodje mi da dam otkaz i sve u kurac...
Surovi:aj Dzimi opusti se...samo idi offline i jebe ti se..

od cepanja drva se lepo proznojiš i ojačaš, pa i popiješ koju posle, okrepiš se i moš da jebeš. od ovoga samo možeš da iščašiš mozak i da počneš da jedeš jambolije

od cepanja drva se lepo proznojiš i ojačaš, pa i popiješ koju posle, okrepiš se i moš da jebeš. od ovoga samo možeš da iščašiš mozak i da počneš da jedeš jambolije

stiropol

od cepanja drva se lepo proznojiš i ojačaš, pa i popiješ koju posle, okrepiš se i moš da jebeš. od ovoga samo možeš da iščašiš mozak i da počneš da jedeš jambolije.

U stvari, verujem da hoće mozak nažuljati. Mada jebanje bolje čuči posle mentalnog nego posle fizičkog umora. Lopatario sam treber par puta.

Dobra vam je ideja. Samo osećam da će to rezultovati gomilom tema na forumu naslova: "Zašto moja definicija nije izašla?"