Prijava

treba sve verifikovane da piče na naslovnu, nem,a podela, svaka verifikovana odma i odabrana i aj zdravo, treba smoriti sajt pa da ga svi napustimo!

Ja sam za to da Cara postane mod a uskoro i jedini mod i član čije ćemo definicije i pošalice lolice svi s uživanjem čitati vazda.
Cmok caro :)

Aurora objasnila :))) :*

cak nebi bilo ni lose da se to uvede samo za nove clanove dok ne skupe odredjen broj bodova...ili dok ne napisu 10 definicija koje su odobrene..

Ово и није лоше, али, наравно, изискивало би већи број модова. Кад већ модови читају којештарије, зашто би то радили и чланови?

I Milica da bude moderator! Cara zadužen za zezanje, a mylyca glas razuma ;)

Cara™

moš misliti lok, a u jebote...

ZA da se modovima daju PARE

za da se meni daju pare...imam siguran fiks za sutra..kvota 2.70...na iljadu jevreja, samo da se smejemo...

Ne. Onda bi se uništila sloboda pisanja na sajtu. Neka brišu što ne valja, kao što su i do sad radili.

Onda bi se uništila sloboda pisanja na sajtu.

Aahhahaahhahaah, pa valjda to i jeste poenta...

Ja sam za to da sve pare koje smo skupili za Severine damo zavisniku da ih oplodi fiksom do sutra. Šta mislite? Pre nego mislim uvedemo obaveznu lektiru na sajtu, malo li je odabrane...

Meni se svidja ovaj sistem sa glupostima koje se brišu. Kad bolje razmislim, ne smetaju mi ni posteri, samo ne klikćem na onu opciju i mirna bačka. Taman oni odvuku zgadiju i to je to. Koga boli kurac.

Шта је ово сад? Тема ''предложите нове модераоторе''?

Ja kontam da je sajt srozan debelo od kada su uvedeni posteri i da se najgori šljam i žgadija skuplja upravo tamo. Zašto se niko na forumu ne primi i brani svetost EKV-a? A kad se napravi poster 'Mladenović je pička' banovanih njih pedesetak. Kontam, posteri su magnet za budale.

Тачно тако. Првенствено је бово био сајт на коме се читало, а сад служи за гледање глупих постера. Опет, хвала богу, па је форум мало живнуо у последњих годину дана. Сећате се какво је мртвило било крајем 2009.

И ја бих укинуо постере, али опет, они су добар извор прихода сајту, па су тренутно неопходни.

Ja hocu da mi se vrati paradajz poster.

Na koji način ostvaruje sajt prihode preko postera???

ma realno bolje je da se ništa više ne menja...zadnji put kad su menjali samo su pokvarili...

Njegovo veličanstvo moderator je rekao svoje....

aurora072

Na koji način ostvaruje sajt prihode preko postera???

Privlači broj poseta sajtu i time potencijalno kačenje reklama na isti... valjda...

Na koji način ostvaruje sajt prihode preko postera???

Посећеност је знатно већа од када су уведени постери. Већа посећеност = више пара.

Na koji način ostvaruje sajt prihode preko postera???

Па, има већу посету откако су уведени постери, врло једноставно.