Prijava

Ovim " nikad nisam saznao " si se izvadio :) U tome je poenta, žena kad prevari teško se sazna, dok mi balvani ne znamo sakriti, pa najebemo. Zato je bolje da ne varamo. :) Ja sam do skoro bio u seks varijanti sa trebom koja je u višegodišnjoj vezi i uvijek kad se vidimo sam je pitao na koji način je sad zajebala dragog da bude prazan stan...E, pa to nije normalno kakva je to mudrica, mislim da je poslije svakog viđanja sa mnom taj blento još više voli. I neće nikad saznati.

Pitanje nije upućeno muškarcima, jer kakvi smo, stvorio bi se ovde festival rasnih jebača. A za to već postoji odviše tema.

:P

Edit: Šala mala. Ma znam i ja sakriti-jebo to. Samo ćutiš ko zaliven, ne govoriš nikome. Zato što one znaju sakriti sam i otvorio ovo, da vidim-možda se neka zajebe pa prizna štagod ovde. Mrka kapa. :)

ljudi moji, čovjek je pita jel' ijedna od vas prevarila i to... a svi pričaju o drugaricama, što čudi... kako se družite uopšte sa takvim ljudima ako vam to što oni rade svojim partnerima nije OK?

ČRČO TI SI LEGENDA

Mojne se zanosite... To se uvek, ali uvek, sazna... Pre ili kasnije, naravno.

Mune, to samo ako druga strana zeli da sazna. A koliko ljudi ima koji biraju da budu slepi?

Naravno. Ali, ako druga strana ne želi da sazna, onda i nije bitno, zar ne?

Брате, не видим поенту. АКо већ оћу да прцам неку другу рибу, и добијем зицер да ћу заиста прцати ту другу рибу, лепо бих овој првој реко здрао. Чим ја имам потребу да прцам са стране, значи да ова оригинална не ваља. Зашто бих прцао па се враћо код ове прве, па глуматао ту нешто и фолирао се лолололо

Ако ти треба са стране, значи не ваља, ако не ваља зашто једноставно не окончати.

Dok se nisam skrasiJo, gotovo uvek sam mogao da imam ''kombinaciju'' u vidu bivših devojaka dok sam bio sa tadašnjom, zvaničnom curom. Dobro sad, ispade da sam neki Fabio pamprčitelj, što naravno nisam, ali uvek me je nekako vuklo da ponovo spavam sa bivšom curom po nekoliko puta dok se viđam sa SVOJOM, zvaničnom. Retko sam to radio, ali sam radio. Jel to onda muška sujeta, tipa -nije više moja, al mogu ponovo je spavam kad oću, ili možda moja potreba za nekakvim dokazivanjem pred samim sobom? Da je tako, cimao bi se kod drugih za to, ne sa bivšima...Žena mi nije tu pa pišem ovo:)
I ako pročitaš ovo bejbe, znaj da te nisam nikad prevario, a i ne nameravam! Se volimo valjda il koj kurac!?!

Bitno je.. Jebiga, savest imas. Kakav si ti covek/zena kad iskoriscavas neciju zaslepljenost, pogotovo osobe do koje ti je, na ovaj ili onaj nacin, stalo?

Pa, nikakav/va, zato valjda i varaš :)

Burzumu se jebe varaju li žene, on se uvatio svog prcanja-pa to ti je. :)

Vole ljudi da trse više žena istovremeno-pogotovo kad im se može. To važi i za žene.

Jes, i to sto kazes. A sta mislite koliko je zlocesto biti sa nekim zauzetim?

Vole ljudi da trse više žena istovremeno-pogotovo kad im se može. To važi i za žene.

Е па то сад капирам, ал да би варао мораш јебати две цаве, а у данашње време је јебање и једне цаве сајнсфикшн. Алави људи, алави.

Jes, i to sto kazes. A sta mislite koliko je zlocesto biti sa nekim zauzetim?

Ja nikad nisam hteo da prcam devojku koja ima ozbiljnu vezu. Te duboko zauzete su valjda jedino što sam odbijao. Nekako mi je pederski, džukački. Muška solidarnost, šta znam.

Kontam da je ženama to u redu, boli ih čkapi.

а у данашње време је јебање и једне цаве сајнсфикшн

Можда вама на Видиковцу.

Kontam da je ženama to u redu, boli ih čkapi.

A kurac, meni nije do zenske solidarnosti, nego nUmem ja da ljubim to zauzeto, ne znam, glupa sam za to...

Kapiram šta dovodi do toga da muško prevari, ima tu boga oca različitih razloga, ali mene ineteresuje zašto žene to rade. Znam da loša veza, loš seks, neslaganja i qrci palci, ali žensko se valjda (bar po mom iskustvu i iskustvu ortaka) više trudi oko veze i željom da ista opstane, naravno, ako je to obostrano mišljenje.
Ja nikad nisam saznao da li me je nekad neka prevarila. I bolje da ne znam

Можда вама на Видиковцу.

Asi mu šukno podlo, svaka ti čast.

Ma nije to problem, ali to je kao hobi. Neko jebiga prati fudbal, neko svira gitaru, a neko se osra oko žena. To ti je to.

A je l' ti to baš fetiš? Ili se radi o jednom, konkretnom, tipu? Mislim, što mora da bude zauzet?

Ја сам веран к'о пас.
Можда ме зато и третирају као једног.

Drkanje nije jer je to samo rukovanje koje je otislo predaleko.

hahahah ovo je genijalno! :))))

evo i lično iskustvo: kad sam bila tinejdžerka, varala sam dečka. nisam bila zadovoljna u vezi, a volim adrenalin i zabranjeno voće. kada sam ga prvi put prevarila, lomila sam se da li da mu priznam, pa mi je psihologica rekla "zašto bi ga opterećivala time? kao prvo to je tvoja privanost, nema veze sa njim. kao drugo, zašto bi ti rasterećivala sopstvenu savest po cenu njegovog opterećivanja?"

u dvadestim sa bila 5 god u vezi gde nisam varala, nije mi se dalo... nekako nije ni bilo prilike, a i bilo je ljubavi, pa nisam imala potrebu. uz to, taj tip me je toliko psihički iscrpeo da mi na kraju nije bilo ni do života...

sada, starija sam, zrelija, drugačije gledam na ljubav i seks. trenutni dečko mi pruža sve što mi je potrebno - emocije i orgazme. uz to imamo i mali momenat zabranjenog voća (zbog razlike u godinama) pa mi to skroz zadovoljava tu moju potrebu... eto... a i osećam da u budućnosti ne bih moga da ga prevarim, jer on to jednostavno nije zaslužio...

generalno, mrzim opšte moralne momente. svako treba da radi ono što ga čini srećnim, pod uslovom da je načisto sam sa sobom zašto nešto radi....