Prijava

pa dobro ps,ali ako je zena toliki faktor, zasto je onda prijavio pandurima, kad to povlaci sa sobom da zena sazna? Kao prvo zbog novinara, kao drugo zbog samog delovanja, a kao treće zbog budućih sudjenja.

da su zena i brak od tolikog znacaja, on bi se izvukao necim.drugim, tipa otkupio bi snimak za tu lovu itd. Ali nije, znaci boli ga dupe za zenu.
previse si hipoteza postavio, koje su nerealne

Edit

Valdemar

A ko zna šta su mu radile, moguće neke perverzije, na primer našminkale ga, stavile mu periku, obukle ga u ženski donji veš i suknju i onda se iživljavale na njemu pa snimale to. Nešto što bi mu uništilo totalno reputaciju, moguće. Recimo ovako

a mozda neko pišanje xd u svakom slucaju i da je ovo slucaj,bitnije je bilo sacuvati reputaciju nego zenu. Sto je ocigledno, jer ponavljam.cim je prevario s ribama znaci nisu cista posla tj jebe mu sw

Panduri jer mozda nije imao lovu u tom momentu a i nisam siguran da zvanje pandura sa sobom povlaci i javnost i novinare? Pre ce biti da je on zbao pandure a ove kurve javile novinarima da mu se osvete sto nece naplatit picku

Edit: ova dva su razdvojena 1) mozda nije imao pare 2) nije teo da daje pare nego lepo zvao policiju a to otislo u javnost jer srbija i srpski mediji i srpska policija

"Priđem i kažem biću kratak..."

Story of my life :(

Znam tri kategorije u kojima bi bio kratak xd

E a jel on uopste ima zenu? to niko ne govori, spomenuta je samo porodica,

kasniji sporovi koji bi se vodil uoči prijave pandurima - doslo bi do zene, i sama poseta murije kući itd - doslo bi do zene. Proculo bi se i naravno nemoguće je sakriti od daljnjih a ne od zene - zatim, to nije jednostavan proces, bas mnogo cimanja bi bilo, opet dolazak pandura, advokat, pošta. Bas mislim da je nemoguće sakriti takvu stvar od ukućana

Ne znaš, Pseto. Samo za jednu znaš, za drugu nisi bio u prilici da vidiš, za treću te ne smatram merodavnim da provališ xd

kasniji sporovi koji bi se vodil uoči prijave pandurima - doslo bi do zene, i sama poseta murije kući itd - doslo bi do zene. Proculo bi se i naravno nemoguće je sakriti od daljnjih a ne od zene - zatim, to nije jednostavan proces, bas mnogo cimanja bi bilo, opet dolazak pandura, advokat, pošta. Bas mislim da je nemoguće sakriti takvu stvar od ukućana

Aj ne lupaj jbg pozivi za rocista ne moraju da mu stizu kuci nego u advokatsku kancelariju, ne bi cak morao ni do suda da se iscima pravni zastupnik za to i sluzi. Advokatu moze da kaze da ga ne zove nego da ga on zove kad je u mogucnosti, da ode kod njega kad je fazon na poslu ili sta vec. Znaci vrlo je moguce da niko ne sazna ako on to ne zeli samo ako ni druga strana ne zeli da se to sazna i upravo je to ovde slucaj rekao bih

Agilni, dobro ne znam nego pretpostavljam eto kriv sam

pa.dodje ti isto, nije bilo sanse da se.ne procuje; sam karakter price poziva na pricanje

ma lik je iz kraljeva a ja i dalje nisam cuo o kome se to radi.neki kazu da se radi o vlsniku mesara

Pa bilo je sanse, po pravilu bi murija mogla da ih kara za iznosenje informacija u javnost u toku istrage samo sto vec sam rekao srbija, srpska policija, srpski mediji/novine

Al svakako previse seremo o ovome, jebe mi se ko je tu koga i zasto