Prijava

Visoke devojke gotive baletanke i farmerke slabo furaju stikle i suknje

sto je apsurd, ja da sam riba od 185 nosila bi opusteno stikle od 14cm i minice i pisala po 90% likova

a to sto bi se kao svi bojali da pridju pa bi ostajala sama i bez decka uvek su gluposti....tj mozda bi se bojali da joj pridju, al ona bi mogla da jebe kojeg god oce samo mu pridje i kaze vodi me da me jebes...ko sto mogu i sve ruzne i debele ribe da rade, a kamoli neka prepicka

Slazemo se brt. Uostalom koji ce joj kurac taj sto ne sme da joj pridje i kaze bicu kratak cupi imas dobar batak

To u prici tako, u praksi tesko da bi na prvu prihvatio da trsis neznanku koja ti pridje i kaze e ajd vodi me da me jebes. Jel ne bi bio ono makar oprezan, mislim ne bi ti bilo jasno bas?

Pogotovo ako nisi neki lepotan i do sad su ti prilazile samo Ciganke da traze novac ziva ti deca, ima bombi poentu

dobro ne mislim na pseta, on to ne kapira, mislim vrana vrani oci ne vadi

Nego generalno

"Pseto ne može biti vrana" - Buda, 854.g.pne.

To u prici tako, u praksi tesko da bi na prvu prihvatio da trsis neznanku koja ti pridje i kaze e ajd vodi me da me jebes. Jel ne bi bio ono makar oprezan, mislim ne bi ti bilo jasno bas?

E, ovo je i zaključak psihološke studije
http://www.elainehatfield.com/79.pdf
Gender Differencies in Receptivity to Sexual Offers

gde su proučavali kako muškarci reaguju na privačnu ženu koja im priđe i kaže:
"I've noticed you around / I find you very attractive / Would you go to bed with me?"

Touch and Go su snimili pesmu na tu temu:
https://youtu.be/5yQcacQ6O6M

Zaključak je bio da su se muškarci uglavnom nelagodno osvrtali i odbijali ponudu :)

pa dobro ako tako otvoreno bas pridje i kaze e aj me jebes, aj da me jebes u krevetu, e bas te smatram atraktivnim, naravno da ce da zvuci jako kripyyy to sve i da ce biti koji kurac je ovo...isto ko kad bi ribama priso onaj kal drogo ili tako neki lik na kog se sve loze i rekao samo e ajde idemo iza kafica da te tucam vrv bi ga odbile mnoge....

al ako riba pridje i normalno pocne da prica i sve i posle par minuta jasno stavi do znanja sta oce onda ne bi bilo odbijanja

Zaključak je bio da su se muškarci uglavnom nelagodno osvrtali i odbijali ponudu :)

Verovatno su mislili da je skrivena kamera, a i bili su u pravu.

Aj ne lupajte jebene gluposti, sta kao pridje ti dobra picka i kaze e aj me jebes a ti se kao snebivas? 85 posto muskaraca iz mog okruzenja bi na keca reklo ajde.

Istina, gledao sam snimak, baš tako je bilo. Moraš uzeti u obzir, ako taj lik ima devojku, i odjednom mu priđe u gradu tek tako neka super riba "ajd da divljamo bejbe", u koliko bi procenata proradila paranoja da li je nameštaljka nekakva u pitanju.

ova stranica teme pokazuje koliko su bohor likovi apsolutno operisani od bilo kakve interakcije sa ženama, pezos objasnio je

Da, palo mi je na pamet i to vezano za devojku i paranoju. I to mi je prvo palo na pamet kao jedini razlog za razmisljanje sta reci... Ali onda sam pomislio na sledece: odbijes procenat koji nema devojku, odbijes procenat koji boli kurac za devojku, odbijes procenat koji je u tom klubu pijan ko nevreme, odbijes procenat onih koji i kad malo popiju gube kontakt sa realnoscu i ne umeju da kontrolisu nagone i dodjes do veoma male cifre "plasim se da me riba ne namesta" u kojoj bi se vrlo verovatno i ja nasao.

al ako riba pridje i normalno pocne da prica i sve i posle par minuta jasno stavi do znanja sta oce onda ne bi bilo odbijanja

totalno

edit:

odjednom mu priđe u gradu tek tako neka super riba "ajd da divljamo bejbe", u koliko bi procenata proradila paranoja da li je nameštaljka nekakva u pitanju.

ovo, vald, palac gore, to je najjaca fora za glupe likove koji duguju nekome (nematerijalno, a moze i tako) , i uvek ih rade na istu foru, riba ga izvede iz kafica itd itd i zavrsi u bolnici mesec dana. znam za slucaj advokata nepotkupljivog iz vrbasa koji je radio u bg, i mnogo je otvoreno pricao o tome kako su pokusavali da mu nadju mrlju, a bas je to da mu salju kurve bilo jedno od pokusaja.

A nije paranoja sasvim neopravdana, znaš sigurno šta su uradile ovom
http://www.blic.rs/vesti/hronika/seks-ucena-tri-novosadanke-ojadile-muskarca-za-30000-evra/csv1jmy
A još i moguće boleščine i nepredviđeni scenariji... Jedno je kad je muvanje u pitanju, koje traje, pa se nekako nađete, ali da ti baš priđe na ulici (nije bio klub, već ulica usred dana), i kao, ajmo - radila bi paranoja samo tako.

od ove tri kurve, jedna je iz petrovaradina, a jedna isla u moju srednju skolu

kakav je to seks bio kad se on skenjao da bude objavljen cak i za 30 k evra, veci kanal bi trebao da bude tim ribama ako bude objavljen snimak??

da hahah ocigledno lik nije dobro rezonovao i naseo je na njihov blef....kao da bi ovoj islo u prilog da svi zivi vide kako se jebe

mada se on nije skenjao verovatno toliko sto ce to da pusti u javnost, nego zato sto je ona pretila da ce da pokaze njegovoj zeni