Prijava

Bože, pa šta ako ste pušili travu?
Devojke se uglavnom lože na teške narkomane, ma koliko poricale to (mada, likovi koji duvaju uopšte ne mogu da se nazovu narkomanima).:)
Meni je najgotivnije kad neko ima žile po rukama i koščate ruke, ne kapiram zašto sam uvek to prvo primećivala na dečku...

Devojke se uglavnom lože na teške narkomane

Takvu još nisam upoznala :)
Ja se ložim na visoke relativno mršave likove koji nose naočare. To mi je baš simpatično...

Каква случајост, ја се ложим на млађе бабе.

Ja se ložim rumunske cigane kepece narkomane pedere demone. A visoka sam. To nam dosta govori o ovome.

Takvu još nisam upoznala :)

Meni je puna škola takvih.
Ja recimo ne prepoznajem narkomane po faci, ali se uvek zaljubim u lika koji na kraju ispadne teška narkomančina. Šta ću kad me to podsvesno privlači.

Ovo je već drugi "klik" na ovoj temi koja bi mogla da promeni naziv u "recite šta vam se sviđa, pa da se svi lepo muvamo" ;)

Офидија, онда да те упознамо с мојим буразером. 2.02 висок, 75 кила, значи кошчат, екстремно кошчате руке с жилама... :)) Носи наочаре.

Елем, истина је да се многе девојке ложе на наркомане. Моја некадашња другарица је хтела са наркоманом и бившим робијашем да побегне у Аустралију. А тај бивши робијаш је био екстремно популаран у мојој селендри. Што доста говори о тој селендри, наравно.

Džimi, nisi naveo glavnu performansu tvog burazera. :)

Džimi, nisi naveo glavnu performansu tvog burazera. :)

То ћемо засад заобићи. :))

Ne lože se samo na narkomane, nego na propalice i te loše momke generalno.

С неким дрогерашом ја те стално виђам!
:)))

Ne lože se na narkomane, nego na propalice i loše momke generalno.

Od kad je gavran pocrniJo je tako, a tako i treba da bude.

To nije istina, ja sam se večito pržila na mutave štrebere koji crvene kad im se obratim to mi je nekako beskrajno kjut i nemam ni jednu drugaricu kojoj se sviđaju loši momci...

Офидија, онда да те упознамо с мојим буразером. 2.02 висок, 75 кила, значи кошчат, екстремно кошчате руке с жилама... :)) Носи наочаре.

Bilo bi to sasvim fino, samo, stalno pominješ da imaš starijeg brata, a ti si od mene stariji jedno deset, petnest godina :)...Tako da, ono...XD

deset, petnest godina

Не претеруј сад. :)) Нисам толико матор.

Ne znam ja...:)
Ja inače ne umem da procenim ko je mator a ko nije. Mislim da 80.-to godište baca jedan veliki hejt na mene (žene posebno) zato što im persiram, ali jbg, nisam ja kriva...

Ja smatram da je kombinacija visoka ženka-nizak mužjak krajnje uspešna. Ona ima pokretno astalče za piće i taman može da mu zvekne šantu bez protezanja (on nju ne bi smeo da bije), a on ima nekog da mu zameni sijalicu bez da se penje na merdevine i da stvori potomke koji neće biti poslednji u vrsti. U krevetu se razlika i ne primećuje. :)

Све у свему, висина ништа не значи.

U krevetu se razlika i ne primećuje. :)

Таман јој падне на груди при мисионарској позицији.

meni je poslednja devojka imala 188cm al je imala bas jako grbava ledja i uska ramena tako da se nije preterano primetila njena visina