Prijava

sta pricas ti gamby kakve to veze ima

Plus hiljadu za hejt prema slatkisima, plidu jako je gej da muskarac toliko voli slatko lol

Шта има геј у томе да мушкарац воли слатко?

Plus hiljadu za hejt prema slatkisima, plidu jako je gej da muskarac toliko voli slatko lol

Ovaj post je pisan u trenutku dok je autor istog jeo zaza čokoladicu.

Pa zenskasto je jednostavno

dijabeticari su homofobi

Значи ја кад једем бабине колаче то је одраз педерлука? Човјек се учи док је жив.

Ne brt pričamo o preteranom svrsavanju na kolace I ostale slatkise

To ako pricas o jedenju do povracanja i musavljenja.

Meni je lik gejast ako preferira slatkise naspram zacinjene i ljute hrane, a oni sto u pekari slatko pecivo uzmu mogu komotno na gej paradu sto se mene tice

сад ми је јасно зашто волим кисело

Sve razumem, iako se ne slažem, al kako rusku salatu može da ne voli čovek pitam ja vas

Zar postoji bjednije jelo od jebene ruske salate, tačno zamišljam neku namučenu ženu kojoj je bilo žao da joj klinci tamane salamurinu i majonez na dnevnoj bazi pa odradila malo izmjene u jelu nazvala to govno ruska salata jer zna se da sve obro dolazi iz rusije i onda se uboga sirotinja poprimala na to govno, sve u svemu ovdvratno jelo ako uopšte može da prođe kao jelo.

i ja je mrzim mnogo mi na sirotinju mirise

isto mi je kao sto bajadere ljudi stavljaju samo da bi popunili tanjire za kolace na slavama tako i ruska salata stoji samo sa strane da ne izgledaju stolovi prazno

Pa ruska salata je najjaca kad se stavi piletina, kapiram da sam rusku salatu sa šunkom jeo jednom ili dvaput u životu

sve je sirotinjsko i ne valja nista.

Iskuvano belo meso koje se kasnije secka ko luk onako sitno
Ruska salata je salata kao sto joj samo ime kaze ne jelo jebeno XD
Odlicna je

ima neki festival ruske salate.video sam pre nekog vremena neki prilog,pa sam sada izguglao.bukvalno je mozes napraviti,a da valja sa bilo cim.

Jao sta serete sa tom sirotinjom ajde ne transferisite.

Ajde reci kevi kad napravi sledeci put rusku salatu da je sirotinjska.