Prijava

ja ne podnosim rusku salatu jer ide grasak u to...i sargarepu kuvanu bukvalno prezirem, ako ide i ona onda jos vise mrzim

al volim onu mimoza il kako se zove vec

Nick cave and the bad seeds

Njeguski prsut, jbt otelis se dok sazvaces

Prsut treba da se topi u ustima, da bude tanak i kao med kad kusnes.... ono ni za kerove nije

vidis nisam imao pojma sta se tacno podrazumeva pod njeguskim prsutom.

seci tanje, ne moze se zvace prsut sto susen samo na tavanu, bez visoke temperature i dima.

cek cek, to neka kao robna marka?

Brend. Kao zlatiborska pršuta.

Selo njeguši, tamo se valjda pravi. U orincipu, usoliš i dimiš, al napraviše brend od toga, kao zbog vazduha gde se suši, ruže vetrova i tih fora.

A sve sušene stvari od komada mesa moraju pretanko da budu isečene, inače nikad ih ne sažvaka. Teško da ćeš nožem sam kuću moći to da uradiš.

dimljen? ok, sve sam pogresno razumeo. izguglao sam i vidim nogu, izgleda kao serano ili parma sunka, sto se ne dime.

u principu, ja i ne vidim razliku izmedju tih sto kao postoje spanska, pa italijanska pa ova, ona, jbt. ili dimljena ili susena samo. ako meso dobro ono dobro.

domace suvo meso, malo ga i termicki obradis dok susis, i ono mekse, moze da se jede i ako nije iseceno ko papir.
ovo drugo nece bas

- Rafaelo praline, kao i bilo šta sa kokosom...
- Neskafe 3 u 1 i slične bezvezarije... daj mi ili domaću, da ne kažem tursku, il espreso...

I meni to bolje. Samo na vreme da prekineš sušenje, da ne bude mekano, a ni tvrdo ko ove pršute. Idealka.

Ili se lepo izjasnis kao vegan, i peder, automatski veca plata i idu beneficije za penziju, jer si peder, i onda ne moras da lupas glavu o PRSUTI

Pederi ne jedu prsut je li?

Oni jedu samo kurac hahahahahhah

Clay Morrow u Neprijatelj pred vratima oO

Njeguski verovatno da nisam probao ali je sigurno kurcina u poredjenju sa dalmatinskim
Nemere taj smek nigde drugde da se dobije on se usoli od slanog vazduha sa mora kad pusu bure o cemu mi pricamo ovde

Чим неко спомене једење курца, ето Бергаса

tako je! vidiš kako poredi obično meso sa kurcem, zna kako okusi ahahahahaha.