Prijava

Hahah kurcina prsut ahaha carskiiii
Da nisam procitao svoj kometar ponovo ne bi skontao o cemu pricate jos dva sata da sam gledao
Ovo je toliko jadno da je i za vase standarde jadno
E deco deco

mene ljudi gledaju kao izbeglicu sirijskog rata kad spomenem da ne volim baklave i tulumbe..

Baklave su sitina ziva, tulumbe su ok

jok, obrnuto. baklave kad dobre (cimet, vanila, pomaranza, mak itd) one su super, tulumbe do sad nisam jeo neke koje nisu sranje.

I jedno i drugo teško sranje, baklave mož da prođu samo ako nisu onako natopljene

meni su tulumbe bolje, samo sto udari secer u glavu i treba ti litar vode

mada tako je kod svih tih tursko-balkanskih slatkisa

I jedno i drugo teško sranje, baklave mož da prođu samo ako nisu onako natopljene

ja jedino natopljene i mogu da ih jedem, suve baklave su go kurac

И баклаве и тулумбе су шитчина реално

sve to natopljeno u secer je sranje uglavnom.
u orginalu, grci, turci i umeju neki zacin ponekad da stave da razbiju to, pa ne bude samo ukus secera i testa, ali u 95% slucaja su sranje

Па ето пробао сам баклаве и у Истанбулу, баш зато што сам мислио да би ту могле бити океј. Нису биле.

Sirotinjske palačinke (voda a ne mleko) dvesta puta bolje od baklava i tulumbi

Ja od tih sirotinjskih kolača jebeno obožavam koh. Davio bih se u njemu, sladak da bude sa puno mleka i ohlađen dobro.

I to iz tepsije da jedem, pa zagrebem i onaj donji sloj što je malko tvrđi.

нисам знао да је кох сиротињски јео сам једном у ћивоту неки ваљда чоколадни са млекцетом преко наравно, откинуо сам се, добро можда сам ја јео аристократскију верзију ал јбг.

Pa ono, šta ide griz i mleko valjda.

Al što sam jeo u skoplju za prošlu novu god, u onom turskom delu neki kolač trileće. Aaaa vrh. Isto kao koh samo preliveno karamelom.

Imas toga i po srbiji po siptarskim poslasticarnicama, ja jeo u pelivanu u bulevaru u bg kul je

trelece jebe. inace nije turski nego juznoamericki kolac.