Prijava

joj imam recept za palačinke budu mekane kao duša a trik je ne mleko, ne ni voda, nego jebena kisela voda, ne biste verovali kako je dobro

Podeli zenama na ana forumu

Pa kad podgrevaš roštilj tipa u šerpi ili tiganju sipaj jedan deci kisele vode i poklopii bude svežiji fazon nego sad da si ga skinuo s rešetke

Trileće dobar je. Žena od svih mogućih slatkiša samo to jede
Dolazio mi neki drug poslastičar da pravi kod mene gajbi i sad ja doneo sve što treba kaže mi je l imaš džem od šipka reko imam kae daj da stavim umesto karamele da vidiš šta je kolač
Nerealno dobro, nerealno
A džem i mleko idu i sa hlebom a ne u kolaču

sad se razmisljam sta sam skoro od kolaca jeo da je dobro i pade mi na pamet sto mi bio doneo grk jedan na veceru, galakticki burek. jebe kevu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Galaktoboureko

mislio sam da ce da bude nesto na foru baklave, al nije, dobro je.

Mojne trigerujes male muje sa ovim satro burekom, "burek je samo s mesom" im je sve na svetu

ma nema veze sa burekom, samo ima koru odozgo da te zajebe da mislis da jedes baklavu a ono dobro.

E kad smo kod toga burek sa eurokremom mi isprva bio kul vec treci put me nesto smarao i eto nisam ga jeo 5 godina min nzm ni da li se pravi vise

joj imam recept za palačinke budu mekane kao duša a trik je ne mleko, ne ni voda, nego jebena kisela voda, ne biste verovali kako je dobro

Jeste ovo mnogo su dobre palačinke tad, al jebiga tad već prestaju da budu skroz sirotinjske.

Tako je kisela voda je nektar bogova

nisam jedan od tih "burek je samo s mesom" sektasa, boli me kurac sta se sve racuna u burek, a sta ne, ali dosad od tih raznoraznih bureka, jedino s mesom mi je dovoljno dobar da ga jedem ucestalo

Nisu to sektasi to su bosanci xd

ama bre ovaj galakticki burek nema veze sa burekom, nego ga zovem tako zato sto ga grci zovu tako.
nit je galaksija nit je burek, nego nesto sa mlekom pa ima malo kore preko.

inace pica sa nutelom nije losa stvar ako smo kod mesanja.

jbt sad sam se setio da sam u italiji video picu sa pomfritom preko. ustvari oni stavljaju sve na picu ko mi u burek.

inace pokusavao sam da objasnim grku foru, on ne kapira, kao sta, galaksija, koj kurac.
jebi ga kad im jezik ko prva godina tehnickog fakulteta.

Burek je samo sa sirom btw

Burek je samo sa sirom btw

aj sekond dat. bosanci se trigeruju, ali su u zabludi

De bolan nemoj mi to govorit

Haha Gambi kisela voda voće bogataša

au bohore ima da probam tu foru

pica sa nutelom i višnjama - jako dobra, pravi je picerija tu u mojoj blizini