Prijava

Osećam se kao bosanac sa burekom kad cujem sta radite pici

bukvalno jbt, nije ni da sam tu puritanac, ali brate nutela i visnja na picu, jel to pica onda uopste?

Pravio neki lik ovde burek sa bananama i kremom.

Probah da izguglam, jer znam da su ga snimale neke televizije u fazonu wtf.

Al nađoh nešto još bolje.

- U burek možeš da staviš šta god hoćeš i uvek će da bude dobar. Što god su sastojci bolji, bolji je i burek. Pitali su me: „Pa, kakav je burek sa jagnjetinom?“ Rekoh: „Pa, gde može da bude loša kombinacija testo i jagnjetina“. Jedne godine sam pravio i „mudeći burek“, sa belim bubrezima. Imao je veoma lep odziv zbog potencijalnog afrodizijačkog dejstva.

200gr mudećog bureka molim.

pojedes burek i popijes 16-17 piva, onda lepo izadjes na sunce i sintetises vitamin D

mozda i nije pica ali je ukusno jbg

Svi gotive a ja pljujem, a a a, pljujem i tugujem

Индекс јебени, макар у Новом Саду то готиви ђутуре људи, јебем ти прћијски менталитет кад ти је главни специјалитет града подгрејани паризер у кифли

Star Wars. Sta je bre ono koj kurac

prvih šest filmova je valjalo, a ovi novi i uglavnom sve ostalo vezano za star wars je govno.

Clone wars valja takođe. 3d animirana serija.

glupe, nove epizode su. nacin za sisanje novca radne populacije koja je nekad deca bila ovo sve samo je. takodje, glupe stare epizode su. ali ok je jer deca bili smo.

nije da gledao sam. dobro, jesam, ali jednu novu epizodu gde han solo crnac je a luk picku ima.

ima doteraju do jedno 20 delova cenim.

han solo crnac i ima pičku čubaku

Od Star Warsa valjaju samo KOTOR 1 i 2 (igre), ovo ostalo ko budzet sklj filmovi sa Sci Fi kanala. Mandaloriana nisam gledao, kazu da je ok

kotor 1 i 2, slažem se

čak nisam ni imao doživljaj odnosno vajb da se konkretno radi o SW tematici kad se onomad pikalo to, što je još jedan veliki plus. Bukvalno da stavili u bilo koji univerzum onakav gejmplej, storiteling i samu rpg mehaniku, oberučke bih prihvatio bez obzira dal se radi o star vorsu, star treku, gospodaru prstenova ili dari iz jasenovca

Star Wars koje opasno govno od franšize, jedino gore od toga su ova nova capeshit sranja što sad forsiraju

pristajem da budem izmanipulisan, joda me izvuko iz depre tokom pandemije, da nije bilo njega, proso bih ko zap
https://www.youtube.com/watch?v=w0HxMhXSgXo