Prijava

Hahahhahahahhaha Šmoki nećem da ćutim. Radujem se jer mi je srce zdravo! :D

E za auto se slažem Jovo... A ne volim ni ajfon. Bio mi je poklonjen, zahtevala sam da se vrati ili zameni za dva normalna androida ili ma kakav krš od mobitela :D Ali par komada, to se kod mene lomi i pada...

Kakav si ti psihički nestabilni čudak jebeni uz dužno poštovanje

Ako su ovo trolovi, ejdus, avvl, to je onda neki iq 220, ovo je nemoguće toliko dugo da imaš posvećenost da turiraš nas nesrećnike, osim ako nemaš nenormalno jak fokus

Ako nisu... brrrrrr

avvl je melk, ejdus je zapata

Ok sad pročitao sam (zapravo razmislio o jer me je bilo blam u tvoje ime da čitam ponovo) tvoj post, a pročitao sam i svoj prethodni post i ni u kakvu vezu ne mogu da dovedem ta dva.

Evo i ja ću ti ispričati jednu dogodovštinu iz mladosti:
Nastavnik govori učeniku nakon što nije rekao ništa u vezi sa tim što ga je nastavnik pitao:
- To što si sad rekao bi bilo kao da te ja pitam: ‘kako si?’, a ti odgovoriš: ‘zašto si pojeo Sunce?’

Ergo, nikakav logičan uzročno-posledični redosled ne vidim u tvom “odgovoru” na moj post.

(In a nutshell: pisao sam o dvema serijama, generalnom utisku kao nekog ko je serijal odgledao, a kao odgovor sam dobio inkoherentnu salatu od reči.)

Samo sekundu pričekaj, Zape, reci ti meni zašto si toliko penio za avi, a sada pljuješ organizaciju koja upravlja tim nalogom? Sad ćeš reći da je to bila šala, epsko trolovanje, ali meni to tako i nije baš ličilo.

Ako su ovo trolovi, ejdus, avvl, to je onda neki iq 220

Za Avluv da, mada za nju vjerujem da nije trol/dupli.

Ejdus je ustvari prelos trol, samo je doslijedan i uporan, pa je postao kategorija za sebe, al zamisli da se registruje novi account i krene da pise "decice", "pavkate li", da spamuje temama i slicno, svi bi ga nahranili kurcem u roku od 12 sekundi, uostalom sjecas se kako je Bazdulj "Sarajlija" prosao

Avla je autenticna

Za ove druge ne znam

Ali moram da kazem vise puta me je u negativnom smislu iznenadila

Možda voli da piše ovde u nekom polupijanom stanju - totalno iracionalno se ponaša

Svi gotive moj gotivni kurac, a ja pljujem na njega da ga lubrifikujem, eto

Svi ne gotive Avvl a od skoro i ja sve manje

Svi gotive, ja ne čujem

1. Severinu.... njen glas i pesme
2. Misije na Marsu ,sve govori da čovek nema šta da traži u kosmosu ,od vakuuma, radijacije, sve je okrenuto protiv ali nee oni jedu govna kao život na marsu hahahaha pa nema toga nikada ,bar još 400 god

ovo za mars... dok ima ljudi koji su voljni da uloze ogroman napor i licne zrtve da isprobavaju nesto tamo, ne moze da skodi.
jedino ne valja ulagati neke debilske nade u to, da ce da promeni bilo sta preko noci.

argument, mogo bi taj novac na nesto drugo da se potrosi je totalno tupav, jer to koliko kostaju misije na mars je kikiriki u odnosu na sve ostale drzavne americke, a bogami i srpske projekte. pogotovo vojne.

kosta samo vremena, a i ako ne uspe dosta toga naucis, tako da ne kapiram hejt toga ni malo.

ma kakva je svrha marsa..kad za milion god sunce nabrekne ode ceo sistem u pm
logičnije je naseljavati južni pol, tamo jeste ekstremno ali mnogo izvodljivije za život i ogromno je
a novac..ameri štampaju neograničeno novca jer su - ameri...tako da to je apsurdo govoriti bilo šta

ma kakva je svrha marsa..kad za milion god sunce nabrekne ode ceo sistem u pm
logičnije je naseljavati južni pol

A juzni pol ce da prezivi kad za milion god sunce nabrekne i ode ceo sistem u pm?

jedno ne iskljucuje drugo

Nije reko tačno koje planete južni pol

Kad sam be penio za avvl sta pricas

ne serite kad ne znate da društvo pingvina neću da imenujem sada drži ceo svet