Prijava

oni su preko portala u dubini juznog pola povezani sa gospodarima sunca i naša je sreća da su u dobrim odnosima jer upravo gospodari sunca određuju kada će sunce da nabrekne
logično je zapitaj se zašto do dan danas se led održava na zemlji, a pingvini bez leda ...neće moći

Kakav si ti psihički nestabilni čudak jebeni uz dužno poštovanje

Ne moraš da me poštuješ. Ovo je takvo mesto da mi ne treba ni nedužno poštovanje. Jesam. Ali uživo NIKAD ne bi to pomislio. Ali jesam. Ja znam uzrok tome. A neko je nestabilan rođen.

Zamisli devojčicu od 15 godina kako gleda kako joj ubijaju oca na licu mesta, pravo u srce... jedinica, bolesno vezana za oca... Zamisli je 15 godina kasnije... Većinu bi video na nervnom odeljenju, ili na drogama. O ženi govorim. Možda 0,2 posto bi izraslo u pravu STABILNU ženu za šta ja važim u realnom svetu. Ali slika s kojom ležem i budim se ista je svaki dan. I kad budem bila i baba ta slika ostaće ista. Hvala lepo uz dužno poštovanje.

Trauma u adolescenciji

:
- To što si sad rekao bi bilo kao da te ja pitam: ‘kako si?’, a ti odgovoriš: ‘zašto si pojeo Sunce?’

Meni ovo itekako ima smisla..I profa je genije a ne glup. Eto toliko.
Dalje - ja sam govorila u svom postu o tome ZAŠTO mi se nešto ne sviđa što mi ti NAMEĆEŠ jer glupava nisam, kao GENIJALNO I NEŠTO ŠTO SE NE BI SMELO PROPUSTITI i sebi dala za pravo da ti objasnim da ono što za mene NEMA SMISAO, NEMA DUŠU, I NEMA ZAČIN KOJI LIČNO MENI GODI - samim tim za mene ne postoji.
To je sve.

Пише се и те како
#samokazhem

Brzo sam pisala, inace znam i posto sam.jezicar, evo ispravicu ako jos moze

Ne može, fiksiran je post
i te kako. Zamenica za specifično isticanje.

Svi ne gotive Avvl a od skoro i ja sve manje

To je normalno, i to mi nije ništa novo. I hvala na tome. Ali mi je žao što sam ti u pp rekla neke stvari istinite jer izgleda da si stvarno zao zapravo i da ne podnosiš kad neko ima stav. I sad ćeš kao i Bombaš da se posereš po meni..Izvoli. To o tebi govori.

Ја сам лектор иначе мсм немо се љутиш

Nema problema. I ja sam filolog, takozvani srbista, ali sam lekturu i korekturu odbila da radim. Inače bih sad radila u pozorištu ovde. Ubija mene to. Književnost više volim. Po cenu da ne radim ništa, ono što ne volim - ne radim.

oni su preko portala u dubini juznog pola povezani sa gospodarima sunca i naša je sreća da su u dobrim odnosima jer upravo gospodari sunca određuju kada će sunce da nabrekne
logično je zapitaj se zašto do dan danas se led održava na zemlji, a pingvini bez leda ...neće moći

Živ bio, baš si me nasmejao! :D

Ako su ovo trolovi, ejdus, avvl, to je onda neki iq 220

Buhahahhahahhahhaha ko je uopšte rekao da meni nije izmerena približna brojka? :D HAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAH

Ali nisam trol. Jok ja. Možete me zvati Vaše Veličanstvo :D
Hahhahahahhahahha yep. Nisam bila ovakva. Bila sam negde poluživa. Onda mi se desio bezvezni brak i loš čovek. Ubio me je. Bukvalno i mentalno. I sad sam ruina. Ali se i dalje glasno smejem!

добро ово је превише драмице за сајт прекините молим вас сви

Jbg moj život je drama. Ne mogu to da promenim. Ali evo, uvažavam molbu. Što se mene tiče, mogu i da ćutim.

Rantovi Lana Gutovića pokojnog.

Svi kao vauu kakva mudrost, kako on to uvijeno a pak lakonski kaže, al ne moš to svako da razume, kritika jednog drustva par ekselans.

U realnosti- nekoherentna trabunjanja alkoholicara sa istorijom mentalnih bolesti.

Lockerroom mudrosti sveštenih lica. Kakve su ti misli kurac palac.

Lockerroom mudrosti sveštenih lica. Kakve su ti misli kurac palac.

+ 1

ko je sad ova nenormalna

ostavim vas na par meseci pretvorite sajt u 4chan jebote