Prijava

Da okrenemo temu na pivo.

Avl piši kao muško što mislili smo da si, i to je to.

ustvari da vratimo temu na kolosek.

domaca rakija. moze da bude odlicna, ali je u 90% slucajeva losa, pogotovo na jugu srbije, u vojvodini, sumadiji i istocnoj srbiji.

moze da bude da se useres domaca, ali ako uzmes prosek (ili median) kupovna bolja. ima i tu krdza ali, kad destilerija dodje na nivo da ne pravi gomilu rakije ali i dalje cepa neki proces i prodaje, to je dosta bolje od rakije deda stanoja od koje usi odpadaju jer se takmici godinama sa veliborom ko ce da napravi otrovniju rakiju.

Daj brate, kupovna rakija bolja? Rakija na jugu loša??

Ne znam gde kupuješ, ali sad mogu da ti dam 10 brojeva telefona, da kupiš vrhunsku domaću rakiju.

Može melki tako da se piše, to što su te priučene učiteljice priučile pogrešno ne znači da je to tačno.

da, pravimo losu rakiju, uglavnom.

npr rakija sto pravi onaj glumac, jezdic, jedno 10x bolja od prosecne domace rakije sa juga. jedno 2-3x bolja od prosecne iz tog kraja gde pravi. osetis ukus sljive a ne samo bol.

ko sto rekoh, nije iskljucivo, al realno, tako je.

Ne pijem alkohol. Upraznjavam samo vreli kres. Retko.

Koja loša rakija na jugu Celt?
Da ti probaš maminu orahovaču ili višnjevaču pa reci loše onda.
Trebala bih mrzeti alkohol kao i oružje verovatno, ali ja volim oba. Umereno popiti je sasvim ok, s tim što sama to činim vrlo retko. Ali volim eto da imam u kući piće, svrati neko... Imam neke flaše što je tata kolekcionirao kao mladić, pa ima tu svačega. Neki mini bar iz Turske, nešto onako stilski baš fino, eto čuvam to.

Koliko vreli?

Ne sećam se.

Mislim da vrelina zavisi od žene. Tj. njene sposobnosti da zavede i slično. Žena je plamen. Ako je ona hladna i frigidna, dosadna, štura - ne valja ni seks.

Cak stavise je oksimoron, i zelim da vjerujem da je tako jer oduvijek pisem “štaviše” samo

I da, Avl svaka cast, otklonila si svaku sumnju i zaslužuješ rispekt

Pa pravilo je da se piše jedno od ta dva, ili izgovara. Besmisleno je onako. Para uši. Ali dobro, nije to tako strašno, pa 90 posto ljudi ne zna osnove pravopisa. Sad kad bi po tome cenili ljude... nisam cepidlaka.

Jaoo, ću se bacim niz basamaci, kvo će oratimo o pravopis.

Jedite šušpe i ne pravite se pametni.

Odeka si Thilmo ti? :D

I da, Avl svaka cast, otklonila si svaku sumnju i zaslužuješ rispekt

Hvala. I izvinjavam se i tebi.