Prijava

Nikšić. Al tamo sam rođen, onda me doneli u Srbiju, Niš. Pa se tetka udala u Barje Čiflik, i celo detinjstvo tj. rasput provodio tamo.

Projektivan sam bio kao pirotski zet, al se nije obistinilo.

Al prva ljubav mi bila iz Pirota, prvo detinjasto, pa posle ozbiljno, i nisam je kresnuo..to mi je i dalje trauma.

Tj nismo vodili ljubav.

Avvl meni kum iz pirota, aj se jebemo

Мени није нико тамо, ал пролазио сам једном колима близу, може бар пушење неко

Hahahhahahah Barije Čiflik je mi je najbliži deo, ja sam kod Bolnice. Lola hahahahhahahaha nevera. Šta ti je život...

Zapravo, svet je mali. Ili smo svi nekako povezani, ko bi znao... A mogu da vam sredim neke takve radnje, makro da budem, al' da niko ne zna hahahahhahaha

Tj nismo vodili ljubav.

Rekoh vam da se ponašate istinski opušteno kao i do sad :)
Jesi čuo za Rasnicu? :D

i zašto žensko nikad ne uradi dnk analizu da bude sigurna da je dete njeno

Izlazili smo u Rasnicu, bio neki kafić u centru sela lol.

Al sam išao sa ovima iz Čiflika, inače te lokalci isprebijaju za dobrodošlicu.

Al najjača sela su u okolini Pirota, vodili me na turnire, pa imaš sela tipa Blato, Kostur, Sinja glava..

Ti sve znaš o ovom kraju. Hahhahahhaha možda si me sreo na nekom turniru. Išla sam, volela sam fudbal.

Jaooo hahahahhhah išla sam i u taj kafić. Ali sam baš dete bila, uvezo me jednom bukvalno ludi rođak na motoru unutra, bio čini mi se bilijar

Штае бре ово, Радуљика у ФМП..
А кала стандардно празна за дерби кола, то је та кошаркашка публика.

Hhahahahahahhhahahhhaha
umirem, daj napiši definiciju o tome.

Ja mislim da je 99% ljudi zaboravilo da ova pesma postoji i da ih uglavnom apsolutno boli kurac za istu, tj. da apsolutno nemaju misljenje o njoj.