Prijava

cudna su ova pravila. cenim da su na pauzi menjali motore manje vise i onda aj svi na spa otpozadi.

nego od svega, cini mi se da roknuce neka kisa i na kraju bice trka za pobedu verstapen hamilton i vetel.

reko bi i lekler i on je odlican vozac po mokrom, al njemu ce verovatno da stave sliks da vozi po kisi ili tako nesto.

Moram da gledam F1 na francuskom ili italijanskom, posto na nemackoj nacionalnoj u svajcarskoj umesto F1 prenose ovo:
https://www.lebendige-traditionen.ch/tradition/de/home/traditionen/schwingen/_jcr_content/par/slideshow/images/item/image.imagespooler.jpg/1562225125079/schwingen_b15_modifie-1.jpg

Aj fak ju nat, prenose tradicionalno svajcarsko rvanje u koznim gacama.
Znao sam da je hajp ovde po mestima gde prestaje asfaltni put, al nisam ocekivao bas toliko

Sad bacaju neki kamen iz zaleta. Jebemti

Latifi ko da vozi buldozer jebem ti

Diže mi se kita kako vozi ovaj Maks.

Fascinantno da Hamilton mogao da nastavi da vozi posle onog incidenta, makar i na kratko. Izdrzljiv bolid, a za auto i da ne pricam xD

Hamilton jeste ispao bolid, ista akcija ko verstapena sto zatvorio prosle god. Ne moze to da radi.

A maks kao da je pustio f1 igricu na easy.

Ovaj Verstapen jbt, kakve su ovo vradzbine

ne znam sto vise ovi ostali timovi uopste ucestvuju, koji cuckoldovi

Trebalo mu pola trke da sa 15. Mesta izbije na ubedljivo prvo mesto sa 7s razlike u odnosu na drugog.

Tehnicki zahtevna staza, mnogo vise od ostalih.

Ima dobar auto, ali i za klasu bolje vozi danas. I sa sporijim bolidom bi jebo.

Ferari je od nečeg nedodirljivog, nestvarnog postao mim a la hari megvajer

Ferari je najbrzi uvek bio i ostao.

Vise se ni ne uzbudjujem, ova svinjarija sa leklerom i gumama na kraju, iskr volim sto je ispusio,ko nas jebe

THIS GUY KNOW ONLY KNOWS HOW TO DRIVE STARTING FIRST

Alonso pisa po Hamiltonu <3

Vise se ni ne uzbudjujem, ova svinjarija sa leklerom i gumama na kraju, iskr volim sto je ispusio,ko nas jebe

Da znaš, proklizao je ko da je prvi put upalio formulu.