Prijava

Ove formule, takav je to sport, greota onakva vozila da se koriste u tako besmislene svrhe kada mogu toliko toga

ne znam jel ste gledali the office, al dobar mim:

https://www.youtube.com/watch?v=ucR_ZxSFEeU

mislim da je vreme da ferari otera binotoa, ili da ga vrati na mesto sto i bio, i da uzme guntera da im vodi tim.

Jest pa da Gunter kaze Saincu "ENUFF monkey" i onda pola garaze ferarija skoci na njega, u ferariju pre svega trenutno moraju biti politicki korektni prema oba tabora, zato umesto da kazu saincu npr aj pomeri se majmuncino da lekler prodje jer je brzi pola sekunde po krugu oni ga mole "e batke vidi ako mozes da postignes vreme od 1:21 ako ne sve ok ne zameri blokiracemo jedni druge dok nas max stize"

Question?
Sto, mislim da bi jedno 100% odgovarao ferariju, i filozofiji koju tera? Sad su supak jer se ponasaju ko kreteni prvenstveno, auto i vozaci su im dobri.
Question?

Pa upravo sam ti napisao zasto im ne bi odgovaralo, spanski lobi je prejak, dovelu su sponzora i drze pola garaze kao taoce vidis da ne smeju da kazu saincu da se pomeri iako je sporiji itd, odbija timske naredbe bez ikakve kazne, to kod guntera ne bi proslo zato im trenutno ne odg

kakav spanski lobi, imaju jednog sponzora iz spanije i vozaca? upravljacka struktura i dalje iz maranela, samo sto binoto ne ume da vodi ceo tim. odlican je vodja bio inzinjerskog tima dok su jebali, ali ovo sa strategijom, hendlanjem zvezda, vozaca, mehanicara, i ostalo, to mu je totalno ispalo iz ruku ne zna se ko koga jebe.

nema tu niceg dubljeg po meni, lose organizovan tim trenutno. inzinjerski, perfekcija, izveli najbolji auto na stazu pocetkom sezone, i onda malo po malo, usrali sve, pa i sam auto jer ne reaguju na promene.

Vidim ne pratis sta se desava xd

ne znam o tome, daj vesti.

sto se mene tice, sve je ovo zato sto binoto trebao da ostane da vodi tim sto pravi auto i da tu niko nista ne sme da mu kaze, ko sto je oduvek i bilo. ako trazi vise stagod, trebali da ga plate i da ne pomeraju, a trke treba da vodi ili neki autista ko brown ili dileja ko gunter.
sta sad, sajnc drugi vozac, i u drugim timovima vozaci dovedu sponzore, pa budu pratnja, nije to problem, problem je sto nema plana ko sta treba da radi kad se dodje do trke.

klasican zajeb, i ne odustaju.

Treba gledas podcaste i generalno f1 klipove gde se dosta toga objasnjava, izmedju ostalog situacija u ferariju sa spanskim klanom, nisam to izmislio sig sig

daj link!

stvarno, ne propitujem te, niti pricam da nije tako, nego daj link, ocu vidim.

Batke znas li koliko tih klipova sam pogledao, od ovog podcasta sto vode srki i paja do ovih desetina kanala koje pratim na tjubu, peter windsor i ostali f1 kanali gde pricaju ozbiljne glave

gledao sam i ja pa opet ne mogu ukapiram kako je sajnc kriv sto lekleru stave pogresne gume, ili ga vec 3x teraju u boks kad ne treba i slicno.

to i sajncu rade, nego njega boli kurac.

ali ja uopste i ne pricam o tome nego o gunteru i zasto jedan takav covek ne bi odgovarao ferariju generalno posto sam kao sto vidis odgovarao na tvoj post da treba da dovedu guntera

kakav spanski lobi, imaju jednog sponzora iz spanije i vozaca?

sta sad, sajnc drugi vozac, i u drugim timovima vozaci dovedu sponzore, pa budu pratnja, nije to problem

itd ne znam kako da ti pomognem predajem se XD

ama daj link, pomozi mi ako oces, sta se predajes jbt!

https://www.youtube.com/watch?v=YviLV6LJp7Y

eto sta je spa u odnosu na ostala betonska sranja. pricam ovo godinama.

its all in the mind!

hehe nije nego je crna gora

I'm gonna stop you right there, dad jokes are not welcome