Prijava

Ne pusticu te da pricas kako je sve na Nz super i kako je tebi bas lepo dok nama nije

Da se vratimo na f1 prijatelji.

Max dominira, 5 pobeda u nizu, pitam se kakva je janjetina u holandiji

Po definiciji - lošija nego ovde.

Ovce su im sranje ko i na Nz haha

Hahaha po pravilu nekom ne

Slazem se ovde sa chevuom djelimicno, prasetina vam postala dio identiteta vjerovatno iz neke zelje od udaljavanja od Turaka pa samim tim ko ne jede prasetinu - musliman
A objektivno je loše meso i kvalitet tako se i percipira u zapadnjackim drustvima

Najjaca jagnjetina je na Pešteri i generalno stoka, uz još poneka mjesta u Srbiji ugl to sam vec govorio da je to biser Srbije ali toga pola Srbije nije svjesno osim ril stočara i uzgajivača

Ne znam za Nz ali daj da se ne lazemo, meso na ovim prostorima je blago koje evropljani nisu kušali

To udaljavanje od turaka trajalo bas solidno dugo, mozda su trebali probati sa piletinom

Ne bude li kultard gostovao veceras kod patuljka u mladenovcu ce osvanuti grafit “bohor musliman”

Ma mislim da oće čitao sam negde da bi valjda trebalo da provoza neki red bulov bolid beogradom il tako neki kurac

https://youtu.be/ekMU960nzDo

nek puste ovu pjesmu kroz grad dok bude vozio taj redbullov bolid

https://youtu.be/FIOB7owJP-I
Bio bi red da se vrati trka u Srbiju, šta znam na Ušću da se vozi. Ili u Mladenovcu da se zbudži neka Tilke staza.

Je l' se vozi i dalje u Mađarskoj?

I ako je neko bio, zanima me kolko je teško naći karte, i da l se prodaje bubreg za istu.

Kao što vidite, nemam pojma o F1. A pogledah neki klip, voleo vih da osetim to izbliza.

Ako je jeftino lol

Bili burazer i ja 2008. Mož se nađu sirotinjske karte sig, tad mislim da nismo pukli više od sedamdesetak evra po osobi ako se dobro sećam. I mogli smo da lutamo nismo bili ograničeni na samo jedan deo gledališta, posle trke smo sišli na stazu slikali se uzimali ona sranja što ostaju od guma, haos bio. Al glasno u pičku materinu, kad prođe bolid kao avion da prošo. Plus što nemaš pojma ko je prvi ko vodi šta se dešava kako ide trka, samo gledaš taj deo staze kod kog se nalaziš. Šta ga znam, lepo kao iskustvo da se doživi al ništa posebno.

Ma kurac sedamdes, manje je bilo jer smo gledali samo trku u nedelju bez kvalifikacija i svega toga, negde oko 20, 30 bilo sig.

Sada su mnogo tiši, 2008. su još bili V8 motori.

Danas svakao možeš da pratiš poredak na telefonu.