Prijava

imaju dugme na volanu, koje kad pritisnu formula kaze DRRRRRRRRRRRRRRRSS i ubrza mnogo jako.

Kao nitro jeli
Koliko puta smiju da ga pritiskaju

ali postoje pravila kad moze da se koristi, nije divljnina, ne mozes uvek.
potrebno je da datum bude neparan, da se prilozi pre trke molba za upotrebu drsa na zvanicnom formularu i uplate administrativne takse, da formula ispred tebe ima nesto crveno sa leve strane, da arapi aminuju i budes manje od jedne sekunde iza onog sto juris na mestima na stazi na kojima napisano BOOST i imas one kao strelice da ubrzas.

jedino sto mora da pazis je da ne nagazis na bananu, onda se vrtis i skliznes sa staze.

ma nije bre bohore, serem. to ti je ono gde zine nazad spojler, smanji downfors, i mozes da ides malo brze na pravcu.

pravila za koriscenje doduse jesu ovakva kao sto sam napisao.

Mnogo mi kenjamo o sadasnjem f1, kog pratimo, za razliku od ere tipa 2007-2017, gde nisu pratili ni najblizi rodjaci vozaca.

Sve je top. Go Latifi!

bohor - obmanut je

latifija ces pratiti jos ovih 6 trka i onda zbogom f1, gosn nikolas mozete se vratiti onom sto radite najbolje a to je

Mnogo mi kenjamo o sadasnjem f1, kog pratimo, za razliku od ere tipa 2007-2017, gde nisu pratili ni najblizi rodjaci vozaca.

sa ovim mora da se slozim jbg. mozda je do godina u koje zalazimo, ali verovatno je do kombinacije smene generacija i malo boljih bolida za trkanje.

i reko sam ja. hamilton je odlican vozac, sasvim korektno ljucko bice takodje, ali je glavno lice ubedljivo najdosadnije ere u F1 od kad znam za F1 i zato jednostavno ne mogu da ga volim.

a i dodatna cinjenica da je vetel bio jedan od najubedljivijih vozaca, a ja ga cesto zaboravljam kad se nabrajaju najbolji, dovoljno kaze o celoj toj eri 1000 kurcica i 2000000 zakona u F1.

bukvalno - sena, prost, sumaher, hakinen, alonso, bzzzzzzzzzzzzzzz, verstapen.

Sumi je imao 5 titula za redom pa nije bio toliko omrznut, Fetel je imao 4 bio je omrznt donekle da ali ne kao hamilton, da ne govorimo sto je od kad je napusito red bull postao drugi covek i jedan od gotivnijih glava u f1.

U luisu ima nesto ljigavo, nije to cak ni njegova blm borba i podrzimo gejeve, to je nesto kao DRSOM, tesko objasnjivo a ipad se vidi na svakom pravcu

uz par sezona koje mi ostale u secanju, i to brawn - al brawn, ne button, da nisam pogledo sad ne bi ni znao ko je osvojio tu od vozaca, i onu sezonu izmedju hamiltona i rozberga.

Alonso > Fetel u svako doba uvek i svudje

Button i Weber su ista osoba, jebes mi sve.

to je vrv jedina sezona gde nisam pogledao doslovno ni sekund trkanja

niko nista da kaze na ovaj moj artwork:
https://ibb.co/pXhKxfN

Maestro upravo mintuje ovo kao nft

Jedne od boljih kvalifikacija ove god sig