Prijava

Strol trenutnu u neizvesnoj borbi da uopste zavrsi trku, on home soil eh

SANJAM, HARD GUMA + STRATEGIJA AU NE VERUJEM DA JE SVE BILO OK U ŠKVADRI

vido sam uzivo ovo :)

ne znam kako je samo meni promaklo, jos mi ortak kaze kad sam mu poslao kao pa zar nisi video u lajvu, cc godine

Hulkenberg i Magnusen su jedna osoba.

magnusen i hulkenberg imaju onaj sto bi shmo reko BEEF sa suck my balls EPIC RIVARLY

Skroz mi je simpa ova trka izmedju Hamiltona i Alonza, izgleda da je potonji hteo da krene da juri Maksa ali ga sopstveni tim iskulirao, kao nešto bi moglo da krene po zlu if u push, bro. A na kraju ispalo da nije bilo razloga za brigu, samo grešna telemetrija.
Što bi značilo da je Fernando, da ne pričamo o tome da ga je kulturno usput prestigao NA STAZI, u isto vreme s timom razvio bolid koji je opet bolji od MB nakon metar dana gde je bilo trke-Jablan trke-Rudonja.
E sad - MB tovari još apgrejda za Silverston, dok sledeće nedelje u Austriji RB čeka da vidi koliko im je Fernando bliži ako ne sendbeguje.
Da je Perez startovao u top 3 cenim da bi ga Alonzo do pola trke obišao u Kanadi.

Zbog tvog cenjenja i prognoze jedan mali decak je ostao bez doma

“Ko ga jebe, ionako je trebao da bude u školi”.

Ko je pao pod uticaj F1 kad se radi o kupovini cigara?
Osamdesetih sam bio mali.
Devedesetih rokao Marlboro, (meko pakovanje), Camel, Rothmans i pred sam Y2K B&H.
2000. - 2009. Laki Strajk.
Posle prešao na vejp.

Lažem, do 2009. malo crveni Danhil, malo plavi.

Devedesetih rokao Marlboro

kidao sam cokoladno mleko tad secam se i dirao pisicu

kidao sam cokoladno mleko tad secam se i dirao pisicu

Opis mog života od malijeh noga pa sve dok impotencija ne uzme harač

ukljucih se pred kraj kvalifikacija.

sta se desilo perezu, neko mu udaljio pedalu za gas?

vrv si do sad vec video, perez vodio ljutu bitku sa track limits, od trke u bakuu pa na vamo je uzasan

ferari izgleda dobro, strol brzi od alonsa LOL

mokro u spielbergu, bice zanimljivo